Věřím, že budeme utrácet moudře a účelně. Hlavně nebláznit, vzkazuje Moyes i Křetínskému

David Moyes, šéf Krále, Součka či Coufala, se vyjádřil ke spekulacím britského tisku, podle nichž budou londýnští Kladiváři po příchodu nového spolumajitele Daniela Křetínského na zimním přestupovém trhu mimořádně aktivní.

Věřím, že budeme utrácet moudře a účelně. Hlavně nebláznit, vzkazuje Moyes i Křetínskému

Skotský manažer s minulostí v San Sebastianu, Sunderlandu, Evertonu i Manchesteru United je ohledně investicí spíše zdrženlivý, čímž připomíná velezkušeného Francouze Arséne Wengera, jemuž bylo ve své době v Arsenalu vyčítáno příliš velké šetření...

"Věřím, že budeme utrácet moudře a účelně. Tenhle klub pár let zpátky utratil za hráče jmění a nefungovalo to. Hlavně nebláznit a neudělat něco, čeho bychom litovali," citoval web aktualne.cz slova Moyese, jehož svěřencům patří po úvodních dvanácti kolech Premier League průběžná čtvrtá pozice.

Spíš než na známé hráče by finanční prostředky vynaložil na zkvalitnění dosavadního zázemí. "Jsou věci, které mi přijdou důležitější. Nové sedačky na stadionu, snaha o vyšší návštěvnost. Možná nové vybavení v tréninkovém centru," doplnil portálem aktualne.cz citovaný osmapadesátiletý odborník, jehož tým se ve čtvrtek v rámci evropských pohárů představí na půdě Rapidu Vídeň.

Moyes se zatím s Křetínským potkal jen na několik málo minut a doufá, že kluboví majitelé budou jeho slovům naslouchat. "Bylo to příjemné, vím, že je to člověk, který miluje fotbal. Z toho, co jsem pochopil, to vypadá, že bude chtít dělat správné věci. Vlastníkům samozřejmě nebudu říkat říkat, co mají dělat, na druhou stranu si myslím, že se dostávám do fáze, kdy si snad vyslechnou můj názor a mé myšlenky. Jsem si jistý, že ano," uzavřel na aktualne.cz rodák z Glasgow.

Podcast: Chelsea klopýtla a Gerrard do Villy. Měli by United posadit De Geu?

Zdroj: aktualne.cz