Exligovou Opavu chce převzít výrobce medových dortů a bude ho chtít vrátit zpět mezi elitu...

FC Slezský Opava, který je nyní v tabulce FNL na deváté pozici, by mohl brzy přivítat ve svých řadách nového obchodního partnera.

Exligovou Opavu chce převzít výrobce medových dortů a bude ho chtít vrátit zpět mezi elitu...

Město Opava jíž patří 99,25 procenta akcií, totiž dostalo oficiální nabídku od společnosti Marlenka.

"Mám radost z toho, že několikaměsíční jednání skončilo zasláním nabídky, kterou již projednalo společně se zástupcem společnosti Marlenka Nshanem Avetisjanem vedení města. V tuto chvíli budu seznamovat s nabídkou všechny zastupitelské kluby v rámci opavského zastupitelstva," citoval web sfc.cz slova náměstka primátora Petra Orieščíka.

Dotyčná firma ve své nabídce garantuje celku finanční zajištění fungování akciovky SFC po dobu tří let a to není všechno. Dále by chtěla ve spolupráci s reprezentantem Vladimírem Coufalem vybudovat mládežnickou akademii, s tím, že by se to týkalo také ženského fotbalu.

Cíle výrobce medových dortů jsou jasné - po investicích do klubu by Opavu, která letos padala níž se ziskem pouhých 17 bodů, ráda viděla zpět ve Fortuna:lize.

"V případě, že společnost Marlenka splní výše uvedené body, chce od města Opavy odkoupit plný balík akcií a stát se tak majoritním akcionářem," uzavřel na sfc.cz Orieščík.

Novotný už Rakovníku na hřišti nepomůže: ČFL je na mě v mém věku už moc, rychlost mi už nikdo nevrátí

Zdroj: sfc.cz