Letenskému Minčevovi stačilo jen pár povedených výkonů a už je sledován tímto bundesligovým zájemcem...

Byť je bulharský rychlonožka Martin Minčev (20) ve Spartě již necelý rok a půl, průlomové období zažívá na Letné až v posledních měsících.

Letenskému Minčevovi stačilo jen pár povedených výkonů a už je sledován tímto bundesligovým zájemcem...

I několik málo povedených výkonů a šest nastřílených branek (dvě za béčko, čtyři za áčko) však svěřenci Pavla Vrby stačily k tomu, aby zaujal pozorovatele také za hranicemi Česka.

Aktuální zvěsti jsou takové, že o něj neformálně projevil zájem bundesligový Eintracht Frankfurt, jehož trikot v minulosti oblékali např. Martin Fenin či Václav Kadlec.

Talentovaný křídelník, jenž může nastupovat v záloze i útoku, měl být skauty Eintrachtru zařazen na užší seznam sledovaných hráčů, s nimiž by mohl momentálně čtrnáctý tým německé ligy zahájit jednání buď v zimním, případně v letním přestupovém okně.

Celek z Deutsche Bank Parku pro více než 52 tisíc diváků vede od letošního léta Rakušan Oliver Glasner a ten bude nepochybně dalšímu ofenzivnímu posílení nakloněn.

Tím spíš, že se o status nejlepšího střelce týmu dělí dva záložníci (Kostič, Hauge) a jeden útočník (Borré), s tím, že všichni zaznamenali dvě trefy.

Rok 2022 odstartuje Frankfurt domácím klání s Borussií Dortmund. Dokážete si představit Minčeva v náročné soutěži u našich západních sousedů?

Siegl nevybíravě kritizuje Nora Vindheima: Nemůžu ho ani vidět, jeho přínos pro Spartu je nula

Zdroj: IG účet @spartanicz