Perspektivního střelce ze severočeské Střelnice má lanařit do metropole jak Bílek, tak Rosický...

Tomáš Čvančara (21) už sice na sebe svého času upozornil ve druhé nejvyšší soutěži, v níž v ročníku 2019/2020 střílel jeden gól za druhým za Slavoj Vyšehrad, ovšem opravdové proražení na nejvyšší úrovni zřejmě přišlo až v poslední době.

Perspektivního střelce ze severočeské Střelnice má lanařit do metropole jak Bílek, tak Rosický...

Ve Fortuna:lize přetavil čtyři starty v základní sestavě a 458 odehraných minut ve čtyři góly a na další čtyři trefy dosáhl v rámci 178 poskytnutých minut v Evropské konferenční lize.

O tom, že jednoznačně zastiňuje zkušenější pardály a la Doležal či Nešpor, se netřeba bavit a svou formu potvrdil i na nedávno skončeném srazu Jednadvacítky, ve které si otevřel gólový účet proti Slovinsku.

Současné zákulisní informace jsou takové, že se o perspektivního střelce zajímá jak blíže nespecifikované celky ze zahraničí (zmíněn byl například Everton), tak obě slavná pražská "S" z Edenu, respektive Letné.

Oba rivalové už v minulosti soupeřili o nejeden hráčský cíl. V poslední době pak bylo v oněch lovech spíše úspěšnější sešívaná obec na čele se sportovním ředitelem Jiřím Bílkem.

Vytáhlého středního útočníka s tržní cenou okolo 10 milionů korun ale zatím veškeré spekulace nechávaí v klidu a rád by co nejvíce pomohl svému chlebodárci ze Střelnice. "Cítím se dobře, mohla by to být zlomová sezona. Ale já s chci především soustředit na tento ročník a pak se uvidí, co bude dál," přednesl svěřenec Petra Rady, jenž už v minulosti působil právě ve Vršovicích.

V neděli čeká dvanáctý Jablonec mimořádně těžký zápas na půdě mistra ze Slavie. Pakliže by se Čvančarovi dařilo také na Sinobo Stadium, sportovní ředitel Jiří Bílek by nepochybně Miroslava Peltu oslovil v předstihu.

Vypadá to, že kdo umí kličku, okamžitě je povolán do nároďáku, říká Vízek a kroutí hlavou nad vůdcovstvím Brabce

Zdroj: IG účet @spartanicz