Slavia s Jabloncem, Sparta na Slovácku, Plzeň v Ostravě, Liverpool - Arsenal, Ústí - Opava, FC Barcelona - Espanyol

Po reprezentační přestávce pokračuje o třetím listopadovém víkendu česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal) již 15. kolem (mj. Baník Ostrava - Viktoria Plzeň – sobota, 18.00, Slovácko - Sparta – neděle, 15.00 a Slavia - Jablonec – neděle, 18.00).


Slavia s Jabloncem, Sparta na Slovácku, Plzeň v Ostravě, Liverpool - Arsenal, Ústí - Opava, FC Barcelona - Espanyol

Hraje se opět anglická Premier League a druhá anglická liga (Premier Sport 1. Premier Sport 2, Arena Sport 2, mj. Liverpool-Arsenal, sobota – 18.30) německá bundesliga (mj. Union Berlín-Hertha Berlín, sobota – 18.30) a druhá bundesliga, italská Serie A (mj. Inter Milán-Neapol, neděle – 18.00), španělská La Liga (mj. FC Barcelona-Espanyol Barcelona, sobota – 21.00) a La Liga 2 (vše NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4), francouzská Ligue 1 a Ligue 2 (NOVA Sport 1, NOVA Sport 2, Voyo), turecká Süperliga (Sport 1 a Sport 2)  a nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1 a Arena Sport 2).

Pokračuje také americká MLS (osmifinále play off, Voyo), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a slovenská TV Dajto) a rakouská bundesliga (Arena Sport 2).

ČT Sport rovněž vysílá vybrané utkání české druhé ligy/FNL – FK Ústí nad Labem-Slezský FC Opava (pátek, 16.30).  

 

)ČTVRTEK 18. LISTOPADU 2021

22.20: Studio fotbal –  Dohráno plus (analýza expertů po listopadové kvalifikaci MS 2022) – ČT Sport.

PÁTEK 19. LISTOPADU 2021

16.25 (výkop 16.30): FK Ústí nad Labem  – Slezský FC Opava (utkání 15. kolo české druhé ligy/F:NL) – ČT Sport. 

16.40 (výkop 17.00): MFK Ružomberok  – AS Trenčín (utkání 15. kola slovenské Fortuna:ligy) – NOVA Sport 1, Voyo.

18.25 (výkop 18.30): SV Sandhausen – 1. FC Norimberk (utkání 14. kola druhé německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

20.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 15. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 20.30 hodin.

20.25 (výkop 20.30): FC Augsburg – Bayern Mnichov (utkání 12. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Queens Park Rangers –  FC Luton Town (utkání 18. kola druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): UD Levante – Athletic Bilbao (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): AS Monako – OSC Lille (utkání 14. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 1, Voyo.

SOBOTA 20. LISTOPADU 2021

13.25 (výkop 13.30): FC Leicester City –  FC Chelsea (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

13.25 (výkop 13.30): Hamburger SV  – SSV Jahn Regensburg/Řezno (utkání 14. kola druhé německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

13.55 (výkop 14.00): Celta Vigo – FC Villarreal (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4. 

14.00: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 15. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Fotbal.

14.30 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905  – Dynamo České Budějovice  (utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2 TV Fotbal záznam v nedělůi v 9.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00):  Sigma Olomouc  – FC Hradec Králové, FK Mladá Boleslav – Fastav Zlín (utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 a ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen  – VfL Bochum (utkání 12. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. NOVA Sport 4 záznam ve 22.45 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Watford – Manchester United (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): FC Wolverhampton Wanderes – FC West Ham United (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 2.

16.00: AFC Swansea City –  AFC Blackpool (utkání 18. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 2.

16.10 (výkop 16.15): FC Sevilla – Deportivo Alavés (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

16.30: PSV Eindhoven – Vitesse Arnhem (utkání 13. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): FC Paris Saint-Germain – FC Nantes (utkání 14. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 2, Voyo.

17.20 (výkop 18.00): Baník Ostrava – Viktoria Plzeň (utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli ve 12.00 hodin.

17.55(výkop 18.00): Lazio Řím – Juventus Turín (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3.

18.00 (relive, výkop 17.00): FC Red Bull Salcburk – FC Admira Wacker Mödling (utkání 15. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 2.  

18.25 (výkop 18.30): FC Liverpool – FC Arsenal (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): 1. FC Union Berlín – Hertha BSC Berlín (utkání 12. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

20.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.35 (výkop 20.30): Philadelphia Union –  New York Red Bulls (osmifinálové utkání play off americké MLS) – Voyo.

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – AC Milán (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.45 (záznam, výkop 16.00): FC Newcastle United –  FC Brentford (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – Espanyol Barcelona (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Stade Rennes – HSC Montpellier (utkání 14. kola francouzské Ligue 1 – Voyo.

23.05 (výkop 23.00): Sporting Kansas City –  Vancouver  Whitecaps (osmifinálové utkání play off americké MLS) – Voyo.

NEDĚLE 21. LISTOPADU 2021

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport. 

11.00 (záznam, výkop v sobotu v 16.00): FC Aston Villa –  FC Brighton and Hove Albion (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): US Sassuolo Calcio –  Cagliari Calcio (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): Stade Brestois  – RC Lens (utkání 14. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): FC Derby County  – AFC Bournemouth (utkání 18. kola druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport 1.

13.30: Fortuna:liga Preview (souhrn aktuálních informací před startem 15. kola české Fortuna:ligy 2021/2022) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal ve 14.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): FC Getafe   – FC Cádiz (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3 NOVA Sport 4 záznam ve 22.45 hodin. 

14.30 (výkop 15.00): 1. FC Slovácko – Sparta Praha (utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v pondělí ve 12.00 hodin, O2 TV Fotbal v neděli v 18.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00): FK Teplice – FK Pardubice, MFK Karviná – Slovan Liberec (utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 a ve 23.00 hodin.

14.30: Feyenoord Rotterdam – PEC Zwolle (utkání 13. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Manchester City – FC Everton (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): SC Freiburg – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 12. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

16.10 (výkop 16.15): FC Granada     Real Madrid (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. 

16.30 (výkop 17.00): MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava (utkání 15. kola slovenské Fortuna:ligy) – slovenská TV Dajto.

16.45: RKC Waalwijk – Ajax Amsterdam (utkání 13. kola nizozemské Erdedivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

17.00:  Galatasaray Istanbul – Fenerbahce Istanbul (utkání 13. kola turecké Süperligy) – Sport 1.  Sport 2 záznam ve 22.30 hodin a ve 4.00 hodin.

17.05 (výkop 17.00): Clermont Foot – OGC Nice (utkání 14. kola francouzské Ligue 1 – NOVA Sport 1.

17.20 (výkop 18.00): Slavia Praha – FK Jablonec (utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v pondělí v 17.30 hodin, O 2 TV Fotbal v pondělí ve 21.30 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Tottenham Hotpsur – FC Leeds United (utkání 12. kola anglické Premier League) – Premier Sport 1.

17.25 (výkop 17.30): 1. FSV 05 Mainz/Mohuč – 1. FC Kolín nad Rýnem  (utkání 12. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

18.15 (výkop 18.00): Inter Milán    SSC Neapol (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3.

20.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.30 (záznam, výkop 14.00):  SK Altay – Adana Demirspor (utkání 13. kola turecké Süperligy) – Sport 2. 

20.40 (výkop 20.45): CFC Janov – AS Řím (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián    FC Valencie (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. 

21.30: Dohráno (zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy)  ČT Sport. 

PONDĚLÍ 22. LISTOPADU 2021

8.35: Dohráno (zpravodajství z 15. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport.

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) –  O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 22.00 hodin.

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 15. kola české ligy/Fortuna: ligy) –  O2 TV Fotbal. O2 TV Sport ve 22.30 hodin.

18.00: Trabzonspor – Gaziantep (utkání 13. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.15 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Hellas Verona – FC Empoli (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.00: Tiki – Taka 15 (fotbalová show po 15. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Turín – Udinese Calcio (utkání 13. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FCO Dijon – AJ Auxerre (utkání 16. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Rayo Vallecano – RCD Mallorca  (utkání 14. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.