Na kolik si cení West Ham služeb svého hvězdného záložníka? A jaké mají na Old Trafford alternativy?

Není žádným tajemstvím, že v hledáčku Rudých ďáblů uvízl dvaadvacetiletý záložník Declan Rice. Hvězda londýnského West Hamu byla předmětem zájmu již během letošního léta, ale Kladiváři na jeho prodej příliš neslyší. Podle posledních zpráv si jeho služeb cení na 90 milionů liber, které by musel Manchester United uhradit, aby bylo možné se dohodnout. Pro někoho vysoká částka, pro jiné zajímavá investice, která by se měla vyplatit.

Na kolik si cení West Ham služeb svého hvězdného záložníka? A jaké mají na Old Trafford alternativy?

„Devadesát milionů jsou šílené peníze, ale on se už osvědčil a je vidět, že je to velký talent. Přijde čas, aby se posunul dál. Nikdo nepochybuje o tom, že West Ham přeroste, možná už se tak stalo. Jsem si jistý, že pro Manchester United by to rozhodně nebyla špatná investice,“ nechal se slyšet Nigel Winterburn, který svého času strávil podstatnou část své kariéry v barvách Arsenalu.

Manchesteru United nahrává do karet jedno z nejúspěšnějších přestupových oken posledních let. Na Old Trafford zamířili Cristiano Ronaldo, Jadon Sancho a Raphael Varane. Rudým ďáblům však stále chybí kvalitní defenzivní záložník a v médiích se skloňuje hned několik variant.

Současná akvizice Fred často vyrábí hrubé chyby, které slavný ostrovní klub stojí cenné body. Ole Gunnar Solskjaer se mu stále snaží důvěřovat, ale i on cítí, že někdo nový by mohl tým okysličit. Kromě zmíněné hvězdy West Hamu jsou ve hře také Kalvin Phillips z Leedsu a Aurelien Tchouameni z Monaka. 

Zdroj: manchestereveningnews.co.uk