Ranieri se počtvrté vrací do Premier League. Na jaké britské adrese by měl brzy oslavit sedmdesáté narozeniny?

Aktuálně patnáctý celek Premier League Watford, jehož trikot obléká od léta i exsparťan Juraj Kucka, podle všeho dlouho bez manažera nezůstane.

Ranieri se počtvrté vrací do Premier League. Na jaké britské adrese by měl brzy oslavit sedmdesáté narozeniny?

Podle informací renomovaného žurnalisty Fabrizia Romana by se měl mužstva z Vicarage Road pro více než 22 tisíc diváků ujmout Claudio Ranieri.

Devětašedesátiletý italský odborník se podle všeho s vedením "Hornets", kteří mají za sebou těsnou venkovní prohru s Leedsem United, domluvil na dva roky do června 2023.

Římský rodák už v minulosti na ostrovech působil hned třikrát. V letech 2000 - 2004 seděl na lavičce Chelsea, mezi lety 2015 - 2017 pracoval v Leicesteru City, se kterým se mu podařilo vybojovat senzační titul a od listopadu 2018 do února 2019 se mihl ve Fulhamu.

Watford je tak pro někdejšího vůdce Říma, Nantes, Monaka, Interu, Valencie, Juventusu, Atlétika či Sampdorie, jíž opustil letos v létě, již čtvrtá britská štace.

Své jubilejní sedmdesáté narozeniny (má je 20. října) tak podle všeho oslaví po pár měsících volnějšího režimu jako zaměstnaný kouč mezi střety s Liverpoolem a Evertonem.

Dva tituly v Lize mistrů, sázení a osmnáct měsíců bez fotbalu, komu se hvězdný Angličan upsal tentokrát?