Že by budoucí problém pro Coufala? V Londýně chválili jeho přímého konkurenta Frederickse

15 zápasů neporažení londýnští Kladiváři, kteří se do evropských pohárů vrátili po pěti letech, si splnili povinnost a podařilo se jim dostat na lopatky Dinamo Záhřeb (2:0).

Že by budoucí problém pro Coufala? V Londýně chválili jeho přímého konkurenta Frederickse

V Chorvatsku u toho však byl z Čechů v základní sestavě pouze Tomáš Souček a jak Alex Král, tak Vladimír Coufal, byli i přes pět střídání Davida Moyese po celých 90 minut přikovaní k lavičce náhradníků.

Druhého jmenovaného exslávistu s libereckou minulostí nechal sedět i přes jeho zkušenosti z evropských pohárových bojů...

"Pro většinu to byla novinka. Cenní jsou Tomáš Souček, Vladimír Coufal nebo třeba Andrij Jarmolenko, kteří nastoupili v Lize mistrů. Vyměnili jsme tři místa v základní sestavě a na výkonu to vůbec nebylo znát. Hodně mě baví to, že opravdu nevím, kde má tento tým limit," vyprávěl po závěrečném hvizdu někdejší manažer Evertonu či Manchesteru United.

Coufal byl na pravém kraji obrany nahrazen o rok mladším Ryanem Fredericksem, který se představil ve velké herní pohodě a mohl by mu konkurovat mnohem více než do této doby.

"Odehrál vynikající zápas, měl šanci zvýšit vedení West Hamu a skvěle zvládl své defenzivní úkoly, zároveň dobře táhl i útočné akce. Ukázal se jako velmi schopný zástupce za Vladimíra Coufala," hlásil specializovaný portál London.Fotball.

Že by byl devětadvacetiletý Coufal šetřen na nadcházející ligové kolo s Manchesterem United? Uvidíme v neděli odpoledne.

Zdroj: aktualne.cz