Guardiola chválí Grealishe: Mám pocit, že den ode dne hraje lépe a jsem si jistý, že v budoucnu bude ještě lepší

Reprezentant Albionu Jack Grealish, jenž během léta vyměnil Aston Villu za Manchester City, má za sebou svůj debut v Lize mistrů, který v "hokejové" přestřelce s Lipskem okořenil brankou a asistencí.

Guardiola chválí Grealishe: Mám pocit, že den ode dne hraje lépe a jsem si jistý, že v budoucnu bude ještě lepší

"Mám pocit, že den ode dne hraje lépe a jsem si docela jistý, že v budoucnu bude ještě lepší. Hodně nám pomohl a jsem s jeho výkonem spokojený," pronesl po prvních třech bodech do skupiny Josep Guardiola.

Sám šestadvacetiletý středopolař byl se svým výkonem spokojen také. "Osobně jsem spokojený hlavně se třemi body, ale radost mám i z gólu a asistence," uvedl kolega Sterlinga, Nkunkua a spol., jenž se ve středu blýskl hattrickem.

"Byl to jeden ze zápasů, který měl všechno. Nakonec jsme zvítězili proti energickému týmu plného mladých hráčů," přidal Grealish, jehož mužstvo půjde v LM podruhé do akce na konci září na pařížském Parku Princů.

Rodák z Birminghamu s minulostí v Notts County už se za Citizens prosadil i v Premier League a na Etihad Stadium se tak adaptoval velmi rychle.

Šeriff má skalp Doněcku. Manchester nadělil Lipsku šest gólů, Ajax rozdrtil Portugalce. Liverpool otočil duel s AC Milán