Tielemans má dilema - prodloužit u Lišek, nebo jít o dům dál? V řadě na něj už jsou srovnáni giganti obřích rozměrů

Youri Tielemans byl před pár lety považován za zlaté dítě belgického fotbalu, jemuž byla věštěna zářivá kariéra ve velkoklubu i na mezinárodní scéně.

Tielemans má dilema - prodloužit u Lišek, nebo jít o dům dál? V řadě na něj už jsou srovnáni giganti obřích rozměrů

A byť se nakonec čtyřiačtyřicetinásobný reprezentant Rudých ďáblů dostal z Anderlechtu přes Monako až do Leicesteru City, někteří odborníci od něj čekají ještě více.

Rychlonohému záložníkovi je ale pořád teprve 24 let a kdo ví, jaké budou jeho další kroky...

Právě teď totiž Nikem sponzorovaný Belgičan vyjednává s vedením Lišek z King Power Stadium o novém kontraktu, který mu má na současné adrese vypršet v červnu 2023.

Svěřenec Brandona Rodgerse, jehož aktuální cena se má pohybovat okolo 55 milionů eur, si podle Sky Sports zatím nechává otevřené veškeré možnosti. Jak další pokračování v Leicesteru, tak odchod jinam.

Pokud by se rozhodl neprodloužit, v řadě na jeho podpis už mají být seřazení giganti jako Manchester United, Liverpool, Barcelona a Real Madrid.

Kromě nejužší špičky Premier League by si tak klidně mohl poprvé v kariéře vyzkoušet i LaLigu. Kolegovi Vardyho, Schmeichela a spol. se jistě pomůže rozhodnout i to, jak se bude jeho City dařit v Evropské lize.

Mladé pušky této sezony, které se v Evropě vyplatí sledovat