Rozloučí se Werner s Chelsea již po roce a půl, případně dvou letech? Nagelsmann ho má lákat do Allianz Areny

Německý reprezentant Timo Werner přišel na Stmford Bridge loni v létě z Red Bullu Lipsko za necelých 60 milionů eur, ovšem v britské metropoli vyloženě nezářil.

Rozloučí se Werner s Chelsea již po roce a půl, případně dvou letech? Nagelsmann ho má lákat do Allianz Areny

Vítěz Ligy mistrů si navíc před časem pořídil Romelua Lukaka a adidasem sponzorovaný pětadvacetiletý forvard se smlouvou až do června 2025 by už nemusel hrát tolik...

V této sezoně Premier League zatím bývalý snajpr Stuttgartu figuroval v základní sestavě Blues jen jednou a během 98 poskytnutých minut neskóroval, což je oproti zmíněnému třígólovému Belgičanovi znatelný rozdíl.

Německý tisk už tak spekuluje, že by se mohl Werner vrátit do bundesligy, kde by si ho údajně dovedl představit jeho bývalý nadřízený Julian Nagelsmann, jenž nyní sedí na trenérské lavičce slovutného Bayernu.

K transferu by údajně mohlo dojít již v lednu 2022, nicméně reálnější variantou má být příští léto, kdy by už po dvou letech v Londýně nemusel stát tolik.

Bavorský gigant by jím mohl nahradit ostrostřelce Roberta Lewandowského, jenž už má svůj věk a navíc veřejně neskrývá, že by si rád zkusil ještě jednou velké angažmá jinde.

Podcast: Prosadí se Král ve West Hamu? A posílil Arsenal špatně?