Podcast: Zářící Ronaldo nezakryl problémy. Kdo je v Chelsea za očekáváním?

Nabitý víkend s Premier League je za námi, vše podstatné opět shrnuje podcast Kontrapresink. Jak si vedl Cristiano Ronaldo při debutu v dresu Manchesteru United? Co je největší problém Solskjaerova týmu? A proč výhra Chelsea neodpovídá předvedené hře? Poslouchejte!

Podcast: Zářící Ronaldo nezakryl problémy. Kdo je v Chelsea za očekáváním?

Je zase zpět. Cristiano Ronaldo oblékl dres s číslem sedm, vyběhl na hřiště v základní sestavě a dvěma góly skolil nebohý Newcastle. Někteří fanoušci Rudých ďáblů ale před euforii varují – na hřišti totiž viděli i ledacos špatného. O tom, co to bylo, pojednává první část našeho podcastu.

Suverénní vítězství zaznamenala i Chelsea, proti Aston Ville se taktéž dvěma trefami prosadil Romelu Lukaku a zářil i třeba Mateo Kovačić. Proč ale výsledek utkání neodpovídá dění na hřišti? A jak si v sestavě vyhoví Lukaku a talentovaný Kai Havertz? Řešíme i příchod záložníka Saúla a s tím související ignorování Rubena Loftuse Cheeka a Rosse Barkleyho. Jsou opravdu tak špatní?

Kruté probuzení z krásného snění zažil Tottenham, když ho třemi góly smetl outsider Crystal Palace. Šlo o jednorázový úlet, nebo tým Nuna Espirita Santa jen dojel na negativa, která se projevovala už dřív? Co vysokou prohru způsobilo a vrátí se Spurs na vítěznou vlnu? To a mnohem víc v nové epizodě Kontrapresinku, podcastu o Premier League a evropských pohárech.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts