Greenwood a Sancho by teď měli být jedno velké ucho, protože Ronaldo z nich strhne tlak a bude jejich mentorem...

Rodina Glazerů, jíž patří Manchester United, si musí mnout spokojeně ruce, jak dobrý obchod se jí podařilo udělat s navrátilcem Cristianem Ronaldem, za něhož poslala do Juventusu "jen" necelých 20 milionů liber.

Greenwood a Sancho by teď měli být jedno velké ucho, protože Ronaldo z nich strhne tlak a bude jejich mentorem...

A teď nemáme na mysli pouze prodej dresů se sedmičkou na zádech, nebo jeho povedenou premiéru, kterou si šestatřicetiletá portugalská hvězda okořenila dvěma přesnými zásahy...

Jeho přínos pro mužstvo bude mnohem hlubší. "Devatenáctiletý Greenwood a o dva roky starší Sancho by teď měli být jedno velké ucho, protože on bude jejich mentorem," uvedl někdejší reprezentant Albionu Chris Waddle.

Ten si všiml, že Ronaldo během duelu s Newcastlem United oba mladíky zahrnoval radami a pokyny "Ronaldův příchod jim pomůže. Sanchovi obzvlášť. Přišel za 73 milionů liber a po boku Ronalda nebude pod takovým tlakem a očekáváním, jako v prvních zápasech. CR7 na sebe bude navíc strhávat pozornost soupeřů, čemž se bude pro Sancha vytvářet volný prostor. Už v prvním utkání to bylo patrné," podotkl nynější komentátor, jenž v minulosti vyhrál s Olympiquem Marseille hned třikrát Ligue 1.

A bývalá hvězda Realu Madrid má měnit Rudé ďábly nejen na trávníku. "V pátek při společné předzápasové večeři bývalo zvykem, že si každý z nás dopřál nějakou sladkost. Dezert, jablečný koláč, vafli se smetanou, brownie. Před Newcastlem si ale pro ni neodvážil jít nikdo. Všichni se dívali na Ronalda, který měl na talíři avokádo, vařená vejce, quinoaou," poodhalil zákulisí náhradní brankář United Lee Grant, jenž ve svých osmatřiceti letech pomáhá spolu s Heatonem a Henderson krýt záda Davidu De Geovi.

Slavia s Unionem Berlín a v Ďolíčku, Sparta s Bröndby a s Jabloncem, Barca - Bayern, West Ham - Man Utd!

Zdroj: sport.cz