Každý ví, že fotbal v Anglii je jiný než ve kterékoliv části světa. Upřímně, je nejvíc výjimečný, tvrdí Ronaldo

CR7 zahájil svou druhou misi v divadle snů na Old Trafford přímo grandiózně a sice dvěma vstřelenými brankami. Jeho United se po smetení Newcastlu United (4:1) ocitli v čele tabulky Premier League.

Každý ví, že fotbal v Anglii je jiný než ve kterékoliv části světa. Upřímně, je nejvíc výjimečný, tvrdí Ronaldo

"Nečekal jsem, že dám dva góly. Očekával jsem spíš jeden, nikoliv dva. Jsem samozřejmě rád, že střílím branky, to nepopírám, ale nejdůležitější je, že jsme jako tým hráli dobře a naplno zabodovali," mnul si ruce šestatřicetiletý portugalský veterán.

"Jsem hrdý na to, že jsem dostal možnost vrátit se. Udělám všechno pro to, aby byl se mnou spokojený i samotný klub a lidé v něm. Přišel jsem do klubu, když jsem měl 18 let a už tehdy se ke mně všichni chovali fantasticky. I proto jsem zpět. Každý ví, že fotbal v Anglii je jiný než ve kterékoliv části světa. Pokud mám být upřímný, tak je nejvíc speciální," přidal kolega Bruno Fernandese, Jesse Lingarda, Luke Shawa a spol.

Od potvrzení Ronaldova návratu na Old Trafford, k čemuž došlo 2. září, se prodalo jeho dresů se sedmičkou na zádech za více než 187 milionů liber, což je nový rekord nejvyšší anglické soutěže.

Jen pro porovnání - když dorazil do Paris Saint-Germain nějaký čas před ním Argentinec Messi, trikotů s jeho novým číslem 30 se prodalo "jen" za necelých 104 milionů liber.

Slavia s Unionem Berlín a na Bohemce, Sparta s Bröndby a s Jabloncem, Barca - Bayern, West Ham - Man Utd!