Aurier nemusí opustit Londýn ani poté, co se rozloučil se Spurs. Rychlík nevyloučil přechod k rivalovi...

Dlouholetý reprezentant Pobřeží slonoviny Serge Aurier (28) už má za sebou v Premier League čtyři sezony a ostrovy by nemusel opustit ani poté, co mu v závěru srpna vypršela smlouva s Tottenhamem.

Aurier nemusí opustit Londýn ani poté, co se rozloučil se Spurs. Rychlík nevyloučil přechod k rivalovi...

Momentálně volný hráč, jenž má za sebou poutavou minulost v Lensu, Toulouse i Paris Saint-Germain, by ovšem nemusel opustit ani město, čili britskou métropoli.

Další kroky zkušeného krajního beka, za nějž před čtyřmi lety zaplatili Spurs 25 milionů eur, by mohly vést ke konkurenci a dokonce k hlavnímu rivalovi Kohoutů, jímž je Arsenal.

Sám vítěz Afrického poháru národů z roku 2015, jenž zatím na anglické půdě nevyhrál ani jednu trofej, nicméně v roce 2019 se ocitl ve finále Ligy mistrů, podle serveru skysports.com nevyloučil, že by se mohl upsat právě na Emirates Stadium, což by bylo docela pikantní.

Čeká ho tedy práce pod Mikelem Artetou? Kdo ví, třeba už bude ten, co zažil v Londýně praktiky Pochettina i Mourinha, Kanonýrům k dispozici jedenáctý zářijový den v domácím klání proti Norwichi, ve kterém potřebuje poslední tým tabulky skutečně nutně bodovat.

V Premier League létaly miliony liber. Hned 7 klubů si v tomto přestupovém období posunulo rekordy...