Po mohutných nákupech utahování opasků. Kabinu Arsenalu mají opustit dvě defenzivní tváře

U letního zbrojení londýnského Arsenalu museli fanoušci skákat radostí do stropu a věřili, že se štěstí nakloní opět směrem k Emirates Stadium, proto poslední místo v tabulce Premier League musí být více než jen hořkou pilulkou. Gunners opravdu před novou sezonou, ve které je čeká půst v pohárové Evropě, výrazně zbrojili, ale na výsledcích se to zatím vůbec neprojevuje.

Po mohutných nákupech utahování opasků. Kabinu Arsenalu mají opustit dvě defenzivní tváře

Stále je ještě hájení, ale někteří již volají po odvolání kouče Artety. Jeho výsledky jsou děsivé, tým i přes celou řadu schopných jmen nedokáže pospolu fungovat a hrozí další bídná sezona. Letní zbrojení jako první odnesou hráči, kteří už v plánech trenéra nefigurují, ale záhy by mohlo dojít i na samotného kouče.

Podle britských listů se očekává, že příchod japonského obránce Takehiro Tomiyasu z Bologny vystrnadí z týmu tváře, o kterých se delší dobu spekuluje, že už jim dres Arsenalu nebude dlouho náležet.  

Jedná se například o portugalského beka Cédrica Soares, který po nevýrazných výkonech v nové sezoně zřejmě dostane zelenou k přesunu do Turecka. O někdejší tvář Southamptonu se uchází Fenerbahce, stejně tak se proslýchá, že by stejným směrem mohl putovat i Sead Kolasinac. V tamní kabině by tak mohli narazit na další bývalou tvář Arsenalu Mesuta Özila.

Zdroj: football.london.com