Podcast: Arsenal k smíchu a nová hvězda Chelsea. Proč Tottenham září bez Kanea?

Ostuda Arsenalu, překvapivý triumf Tottenhamu nad Manchesterem City, nová hvězda Chelsea i liverpoolský trenér v táboře nenáviděných protivníků. To vše řeší nová epizoda Kontrapresinku, podcastu o Premier League.

Podcast: Arsenal k smíchu a nová hvězda Chelsea. Proč Tottenham září bez Kanea?

Arsenal vstoupil do sezony nejhůře jak mohl. Porážka 0:2 na hřišti nadšeného nováčka z Brentfordu přidělala vrásky Mikelu Artetovi i všem věrným fanouškům. Jde překvapivá porážka za ním? A má Arsenal větší problém v ofenzivě, či v obraně?

Naopak jejich severolondýnský soused Tottenham se raduje z překvapivého vítězství nad mistrovskými Citizens. Jak to, že hrají Kohouti dobře i bez Harryho Kanea? Může být tohle ještě nakonec dobrá sezona? A přestoupí kanonýr vůbec?

Skvěle do sezony vstoupili i Chelsea a United. Řekl si autor jednoho z gólů Trevoh Chalobah o základní sestavu? A je tedy zbytečné přivádět Julese Koundeho? A koho ze sestavy vystrnadí střelec Lukaku? 

Nového trenéra má od této sezony modrý Everton. Je to od Rafaela Beniteze, který s konkurenčním Liverpoolem vyhrál Champions League, zrada? Má španělský kouč šanci uspět? A lze angažmá Carla Ancelottiho hodnotit jako zklamání? To vše a mnohem víc v novém Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts