Pořízek Raiola už zase čeří vodu! Nabídl Pogbu k prodeji, jméno osloveného klubu vás šokuje!

Se zajímavou informací přišel francouzský server le10sport.com. Ten ve čtvrtek informuje o tom, že slavný a dosti výstřední fotbalový agent Mino Raiola, který třeba prodával Pavla Nedvěda z Lazia do Juventusu, nabídl k transferu Paula Pogbu z Manchesteru United. A to do konkurenčního Liverpoolu!

Pořízek Raiola už zase čeří vodu! Nabídl Pogbu k prodeji, jméno osloveného klubu vás šokuje!

Co přesně tím obtloustlý Raiola sleduje, ví asi jen on sám. Možná ještě Pogba. Anebo ani jeden. Každopádně je jisté, že fanoušci Manchesteru budou jeho krokem pořádně naštvaní. A není se co divit, když má být právě Pogba tím, kdo je vrátí zpátky na vrchol.

O jeho odchodu z United se mluvilo hlavně v době, kdy tým vedl José Mourinho. Ten už je však dávno pryč a mělo se všeobecně za to, že Pogbovy touhy po odchodu jaksi zmizely. Možná ano, Raiola však spřádá plány dál. A jde v  nich hodně daleko...

Podle renomovaného serveru le10sport.com už na téma francouzského záložníka vedl zcela seríózní rozmluvu se šéfy Liverpoolu. A to v tom smyslu, že už brzy bude Pogba k mání. Konkrétně v zimě, tedy jen půlrok předtím, než mu na Old Trafford vyprší smlouva.

Zda se v té době bude Pogba na Anfield Road opravdu stěhovat, nebo se jen jedná o chytrý plán, jak mu ještě zvýšit jeho gáži, teprve uvidíme. U lišáka Raioly si však člověk nemůže být jistý ani tím, že se jmenuje fakt Mino!