Podcast: Manchester nakupuje hvězdy a šokující útrata Arsenalu. Koupí Chelsea útočníka? A kdo je nový trenér Spurs?

Euro je u konce, je tedy čas vrátit se k Premier League. Významným přestupům, ať už na hráčském či trenérském poli, a často zaznívajícím spekulacím, se věnuje nová epizoda Kontrapresinku.

Podcast: Manchester nakupuje hvězdy a šokující útrata Arsenalu. Koupí Chelsea útočníka? A kdo je nový trenér Spurs?

Jadon Sancho je konečně fotbalistou Manchesteru United. Je to za dobrou cenu? Na kterém postu mladý Brit nastoupí? A co jeho úspěch na Old Trafford nejdůležitější? Probrali jsme i zmiňovaný přestup Raphaela Varana a varianty na pozici středního záložníka.

Toho potřebují i v Arsenalu, zatím ale jen položili na stůl velké peníze za Bena Whitea z Brightonu. Není příliš předražený? A byla to ta skutečně nejlepší možná koupě? A jaké další hráče by si měl Arteta pořídit?

Řeč přišla i na západního souseda a novopečeného vítěze Ligy mistrů, Chelsea. Tu opustil Olivier Giroud. Znamená to příchod nového útočníka? Kdo dorazí, když ne Erling Haaland? A má dostat šanci mladý Armando Broja?

Druhý severolondýnský klub, Tottenham, má konečně nového kouče na lavičce. Co přinese Nuno Espirito Santo za inovace? Bude hrát na tři, nebo čtyři beky? A koho přivést do kádru, jestli odejde Harry Kane? To vše a mnohem více v novém Kontrapresinku.

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts