Koulibaly na Old Trafford? S 30 miliony eur Rudí ďáblové na stadionu Diega Armanda Maradony nepochodili...

Manchester United se v právě probíhajícím přestupovém období pokusil získat dlouholetou neapolskou oporu Kalidoua Koulibalyho, jenž už operuje pod Vesuvem přesně sedm let.

Koulibaly na Old Trafford? S 30 miliony eur Rudí ďáblové na stadionu Diega Armanda Maradony nepochodili...

S první oficiální nabídkou na vytáhlého senegalského zadáka však Rudí ďáblové na stadionu Diega Armanda Maradony neuspěli a bývalý hráč Mét či Genku tak zatím zůstává na jihu Apeninského poloostrova.

Dvacetinásobný šampion Premier League nabídnul za svůj přestupový cíl vedení SSC sumu 30 milionů eur, nicméně nepochodil.

Přední celek Serie A totiž požaduje za svou třicetiletou oporu se třemi získanými trofejemi ještě o 20 milionů více, čili 50 milionů eur.

To, jestli se rozjede další "kolečko" jednání, je však otázkou. Jisté je, že si bleděmodrý celek pořídil spolehlivého Koulibalyho v roce 2014 za 10 milionů eur a určitě by na jeho prodeji neprodělal.

Protože má klient agentury Lian Sports Group, kam mimo jiné patří i Federico Chiesa, Leroy Sané či Miralem Pjanič ve svém současném působišti smlouvu až do roku 2023, trumfy zatím drží rukou Neapol...

 

Arsenal pátrá na letním trhu po dvou nových adeptech pro svou středovou formaci...