Barcelona nabízí Tottenhamu tohoto francouzského reprezentanta...

FC Barcelona, jež se v uplynulém ročníku LaLigy umístila až na bronzové pozici, by se ráda zbavila francouzského zadáka Clémenta Lengleta a rozesílá nabídky na jeho transfer.

Barcelona nabízí Tottenhamu tohoto francouzského reprezentanta...

Na RAC1 zaznělo, že Lenglet patří k hráčům katalánského áčka, kteří jsou nabízeni k prodeji. To vše i přesto, že za poslední tři ročníky Primera División zasáhl hned od 84 zápasů a nedá se říci, že by měl slabé vytížení.

Gigant z Camp Nou však bojuje o to, aby dostal své dluhy pod kontrolu a potřebuje finanční prostředky.

Reprezentant země galského kohouta, jenž v Ligue 1 oblékal dres Nancy a v LaLize si udělal jméno v barvách Sevilly, je proto nabízen do Premier League.

Ve spojení s obráncem již měly být celky West Ham United i Everton. Nakonec však oba týmy od jeho angažování ustoupily a aktuálně o stoperovi uvažují právě Spurs...

Barca ho na údajně nabízí na hostování s opcí na možný budoucí nákup. Pakliže by se novému manažerovi Nuno Espírito Santovi hodil do koncepce, určitě to bude relevantní možnost i pro londýnské mužstvo.

Otázkou je pouze cena - Barcelona si ho před více než třemi lety pořídila za necelých 36 milionů eur, což rozhodně není málo.