Chelsea testuje loajalitu Lewandowskiho vůči Bayernu. Jak tučná nabídka leží na stole?

Londýnská Chelsea si dala za cíl přivést na Stamford Bridge nového střelce. Již delší dobu prahne po norském kanonýrovi z Dortmundu, ale Borussia nechce o prodeji Haalanda ani slyšet. Z Bundesligy by však mohl do anglické metropole zamířit jiný vyhlášený střelec, který je v hledáčku Blues taktéž již delší dobu.

Chelsea testuje loajalitu Lewandowskiho vůči Bayernu. Jak tučná nabídka leží na stole?

Aktuální vítěz Ligy mistrů se marně snaží zlákat Haalanda. Podle britských listů nepomohlo ani 150 milionů liber pro Dortmund a královský plat pro samotného hráče. Odmítavý postoj donutil Chelsea oživit zájem o jinou tvář z německé nejvyšší soutěže.

Bayern Mnichov aby se teď začal obávat o svou hlavní palebnou sílu. Robert Lewandowski brzy oslaví své třiatřicáté narozeniny, ale věk se na něm zatím rozhodně nepodepisuje. V minulé sezoně se postaral o velkou část gólů bavorského obra.

Jeho kontrakt v Allianz Aréně má vypršet v létě roku 2023, ale Bayern již zahájil jednání o jeho prodloužení. Podle ostrovního listu The Sun už ale začali úřadovat také Blues, kteří předložili nabídku ve výši 50 milionů liber. Loajalita polského reprezentanta tak bude otestována v plné míře. Londýnský klub by mohl Lewandowskiho lákat do prestižní ligové soutěže a poskytnout mu novou výzvu.

Zdroj: thesun.co.uk