Přijde Fiorentina o svou srbskou palebnou sílu? Mezi nápadníky jsou i Liverpool a Tottenham

Toskánské Fialky, které se v červenci utkají například s týmy Levico a Virtus Verona, mají ve svém kádru ofenzivní zboží, které už se nemusí dočkat startu nového ročníku Serie A proti Mourinhovu AS Řím.

Přijde Fiorentina o svou srbskou palebnou sílu? Mezi nápadníky jsou i Liverpool a Tottenham

Callejón, Kokorin, Graiciar a spol. totiž mohou přijít o jednadvacetiletého srbského kolegu Dušana Vlahoviče, jehož 21 branek v uplynulé sezoně italské nejvyšší soutěže udělalo dojem na několik anglických nápadníků.

Podle Tuttosportu má o rodáka z Bělehradu s minulostí v tamním Partizanu vážný zájem jak FC Liverpool, tak Tottenham Hotspur.

Fiorentina však bude chtít svůj klenot se smlouvou do léta 2023 i nadále udržet na Apeninském poloostrově. Vedení by si ho rádo zavázalo ještě delší pracovní dohodou, aby mělo při vyjednáváních ještě lepší pozici.

Byť u něj uvádí specializovaný server transfermarkt.com tržní cenu 40 milionů eur, italský klub si za něj hodlá říci ještě minimálně o 15 milionů eur více, což by mohlo Reds z Anfield Road odradit.

Vlahovič už pozvolna vystrkuje růžky i na mezinárodní úrovni - dosavadních sedm vystoupení přetavil ve dva přesné zásahy.

Arsenal loví u Blues. Na Emirates Stadium by prý rádi přivítali Abrahama, nelíbi se jim ale cena