Saliba se ještě na Emirates Stadium nevrátí, po Nice ho Arsenal zapůjčil opět na jinou klubovou adresu...

Saliba se ještě na Emirates Stadium nevrátí, po Nice ho Arsenal zapůjčil opět na jinou klubovou adresu...

Vedení Arsenalu v závěru pracovního týdne potvrdilo, že se perspektivní obránce William Saliba stráví příští soutěžní ročník opět v Ligue 1.

Dvacetiletý mladík, jehož si Kanonýři pořizovali před necelými dvěma lety ze Saint-Étienne za 30 milionů eur, byl totiž v minulé sezoně zapůjčen v Nice, kde si připsal dvaadvacet ligových vystoupení.

Nejbližší budoucnost pak bývalý mládežnický reprezentant Francie spojí s desetinásobným šampionem země galského kohouta Olympiquem Marseille...

na stadionu Orange Vélodrome už se tak na něj těší známý trenér Jorge Sampaoli, jenž před letošním příchodem do Francie vedl Atlético Mineiro, Santos, Sevillu nebo reprezentace Chille a Argentiny.

"Spolu s Williamem jsme se rozhodli, že pro jeho další vývoj bude dobré strávit na hostování i další sezonu. Přišel k nám jako osmnáctiletý, pořád je mu teprve dvacet let a stále se vyvíjí," ozřejmil technický ředitel londýnské značky Edu.

"William je po všech stránkách silný hráč s velkým potenciálem a být v dobrém klubu v Marseille by pro něj mohlo být přínosem. Hrát Ligue 1 bude pro jeho vývoj velmi důležité. Samozřejmě s ním budeme během sezony v úzkém kontaktu a přejeme mu v Marseille vše nejlepší," zakončil Edu.