Arsenal loví u Blues. Na Emirates Stadium by prý rádi přivítali Abrahama, nelíbi se jim ale cena

Po lednovém jmenování Thomase Tuchela došlo k dalšímu propadnutí anglického mezinárodního žebříčku, zatímco Abraham se zúčastnil pouhých 11 vystoupení v posledních 26 vystoupeních Chelsea v Premier League.

Arsenal loví u Blues. Na Emirates Stadium by prý rádi přivítali Abrahama, nelíbi se jim ale cena

Jak uvedl server 90min.com, na Stamford Bridge nabídli absolventa své akademie řadě klubů a právě Arsenal měl o třiadvacetiletého hráče projevit zájem. Kromě toho měl být Abraham nabídnut údajně i Tottenhamu a Interu výměnou za Harryho Kanea, respektive za Romela Lukaku.

Abraham se nicméně již v minulosti vyjádřil o tom, že jako mladík zbožňoval Thierry Henryho v barvách Gunners, což znamená, že osobně by mu případná dohoda s londýnským velkoklubem nevadila. Blues si nicméně cení svého útočníka na slušných 40 milionů liber (asi 1,2 miliatdy korun), a proto není jasné, zda bude Arsenal ochoten respektovat jejich ocenění.

Na Emirates Stadium nicméně již promeškali Emi Buendiho z Aston Villy, což při faktu, že zbývá už jen necelý měsíc do zahájení nové sezóny Premier League, by přeci jen za útočníka Chelsea byli potřebnou sumu schopni dát.

Zdroj: 90min.com