Liverpool a Manchester City se zákulisně perou o polskou hvězdu v neapolských službách...

Jak zaznělo na serveru Calciomercato, Liverpool a Manchester City, dva poslední mistři Premier League, se shodli na jednom ze svých letních přestupových cílů.

Liverpool a Manchester City se zákulisně perou o polskou hvězdu v neapolských službách...

V hledáčku Citizens i Reds totiž uvízl sedmadvacetiletý středopolař polského národního mužstva Piotr Zielinski, jenž zaznamenal v posledním ročníku za Neapol 10 branek.

Oba ostrovní titáni zkouší přivést vhodné čerstvé akvizice, aby posílili své šance na očekávaný další závod o titul Premier League. Oba velkokluby už měly sportovní úsek Neapole kontaktovat a dotazovat se na dostupnost...

Německý manažer Klopp vidí v Zielinskim, jehož tržní cena by mohla dosahovat až výše 50 milionů eur, přímou náhradu za ostříleného Nizozemce Gini Wijnalduma. Ten letos v létě mění Anfield Road za pařížský Park princů.

Zielinski strávil celou dosavadní profesionální kariéru výhradně na Apeninském poloostrově a kromě SSC, jejíž součástí je přesně pět let, oblékal také trikoty Udinese a Empoli.

Jihoitalský klub však nositele čísla 33 rozhodně neposkytne levně - tím spíš, že má na stadionu Diega Armanda Maradony platnou smlouvu ještě na příští tři sezony.

Chelsea chce prý trhnout přestupový rekord. Dortmundu má za Haalanda nabízet až 150 milionů liber