Nezkusí poprvé i ostrovní fotbal? Chelsea bojuje s Juventusem a Paříží o playmakera Pjaniče

Chelsea se pokouší přivést na Stamford Bridge jednatřicetiletého bosenského středopolaře Miralema Pjaniče, nicméně čelí ostré konkurenci v podobě Juventusu a Paris Saint-Germain.

Nezkusí poprvé i ostrovní fotbal? Chelsea bojuje s Juventusem a Paříží o playmakera Pjaniče

Velezkušený střední záložník s minulostí v Métách, Lyonu či AS Řím pravděpodobně katalánský Camp Nou opustí už tři roky před koncem běžící smlouvy a důvodů je hned několik...

Jednak kvůli slabšímu hernímu vytížení (Ronald Koeman ho nevyužíval tak, jak možná čekal) a jednak kvůli tomu, že se gigant LaLigy pokouší snížit mzdové náklady a umořit část svých dluhů.

ESPN informovalo, že letos v létě zamávají současné renomované adrese jak Philippe Coutinho, tak Samuel Umtiti nebo právě Pjanič a to i přesto, že dorazil do Španělska z Juventusu teprve před rokem.

Thomas Tuchel by s ním v britské metropoli dokázal představit spolupráci a samotnou hvězdu s 99 mezinárodními starty za Bosnu by mohla Premier League lákat.

Ligue 1, LaLigu i Serii A, v níž si připsal na své konto během čtyř let stejný počet získaných Scudett, už totiž poznal.

Messi sebral Mascheranovi argentinský rekord, významné jubileum si připsal i Agüero