Zájemci o Bellerína zbystřili. Arsenal nalepil na španělského beka tuto cenovku...

Širší člen španělské reprezentace Héctor Bellerín už je součástí Arsenalu dlouhých osm let. Kariéru by však v Londýně v žádném případě končit nemusel...

Zájemci o Bellerína zbystřili. Arsenal nalepil na španělského beka tuto cenovku...

Šestadvacetiletý pravý bek s minulostí v barcelonské La Masii je totiž spojován s odchodem z Emirates Stadium snad každé přestupové okno a nejinak tomu je i v létě 2021.

Vedení Kanonýrů by se prodeji zadáka, jenž má v britské metropoli kontrakt do 30. června 2023, údajně nebránilo, leč za adekvátní cenu a tou je 20 milionů liber.

Ona cifra zhruba odpovídá jeho tržní ceně, kterou u jména někdejšího defenzivního specialisty Watfordu uvádí specializovaný server transfermarkt.com.

O čtyřnásobného vítěze FA Cupu má mít aktuálně největší zájem jak Juventus Turín, tak čerstvý španělský šampion Atlético Madrid a to z jednoho prostého důvodu...

Hlavní trenér Diego Simeone totiž může během přestupového okna na Wanda Metropolitano přijít o zkušeného anglického obránce Kierana Trippiera, jenž přišel do LaLigy v roce 2019.

P.S.: Gunners by mimochodem měli brzy prodloužit pracovní dohodu se svým odchovancem Emilem Smith Rowem a to až do roku 2026.