De Bruyne má dvě zlomeniny. Půjde o příběh Mo Salaha?

Kevin de Bruyne musel včerejší finále Ligy mistrů opustit už před hodinou hry, jelikož po střetu s Antoniem Rüdigerem utrpěl zlomeniny v obličeji. I kvůli tomuto momentu Citizens znovu v milionářské soutěži netriumfovali.

De Bruyne má dvě zlomeniny. Půjde o příběh Mo Salaha?

Velký favorit včera nevstřelil ani branku a už před odehráním hodiny hry musel oželet přítomnost Kevina de Bruyneho. Po srážce s Antoniem Rüdigerem byl dlouho ošetřován a následně jej musel vystřídat Gabriel Jesus.

A zatímco Rüdiger se po utkání omlouval, de Bruyne po utkání psal zprávy po návštěvě nemocnice. "Ahoj. Právě jsem se vrátil z nemocnice a má diagnóza je zlomenina nosu a levé očnice. Nyní se každopádně cítím v pořádku," napsal Belgičan na Twitteru.

Střídání obrečel, po utkání ale dodával, že jeho tým se vrátí silnější. Otázkou poté zůstává, zda de Bruyne bude fit pro blížící se evropský šampionát. Belgie do ME vstupuje už 12. června duelem proti Rusku.

Co se jeho příběhu týče, nápadně připomíná Mo Salaha v Liverpoolu. Ve finále Ligy mistrů 2018 proti Realu Madrid musel po faulu Sergia Ramose střídat už v první půli a své zranění taktéž oplakal. Po roce ale v rámci Ligy mistrů slavil vítězství, když se o to zasloužil vítězným gólem proti Tottenhamu.