Bertrand je krok od angažmá, které mu zajistí evropské poháry

Se Southamptonem byl chvíli i v čele Premier League, Svatí ale nakonec skončili bez zisku jakékoliv účasti v příštím ročníku evropských soutěží. Ryan Bertrand je ale blízko zajímavému přestupu, který mu pohárovou Evropu zajistí.

Bertrand je krok od angažmá, které mu zajistí evropské poháry

Brzy dvaatřicetiletý levý obránce ukončil své angažmá v Southamptonu a chystá se na novou výzvu. Ryan Bertrand hrál se Southamptonem v jednu chvíli na špici Premier League, nakonec ale Svatí zůstali bez pohárů.

Bertrand by si ale v Evropě zahrát mohl. Nad jeho podepsáním totiž uvažuje Brendan Rodgers se svým Leicesterem. Na této pozici má Luka Thomase a Christiana Fuchse, další zkušený hráč by se mu nicméně hodil.

Výhodný ja navíc i fakt, že by Bertrand dorazil zcela zdarma. To je rozdíl oproti Robinu Gosensovi z Atalanty nebo Nuno Mendesovi ze Sportingu Lisabon, o které se Rodgers taktéž zajímá.

Bertranda ovšem zná z dob spolupráce v Chelsea a je jeho mnohaletým obdivovatelem. Angažmá rodáka z Londýna tak rozhodně dává smysl. Zájem o jeho služby ovšem má mít více celků. 

Mezi nimi má být údajně Burnley a také Everton. Rozhodnuto by mohlo být už začátkem června, tedy ještě před startem evropského šampionátu.