Podcast: Šílený poslední den sezony a kolaps Leicesteru. Jak oznámkovat Chelsea či United?

Šílený závěr sezony, následky kolapsu pro fotbalisty Leicesteru, rozbor nové evropské soutěže i komplexní zhodnocení celé sezony - to jsou témata nové epizody fotbalového podcastu Kontrapresink.

Podcast: Šílený poslední den sezony a kolaps Leicesteru. Jak oznámkovat Chelsea či United?

Poslední den Premier League přinesl šílenou podívanou. Hned tři celky srdnatě bojovaly o dvě místa v Champions League, nakonec se štěstí usmálo na Chelsea a Liverpool. 

Proč Leicester opět zkolaboval? Čeká ho v létě rozprodej kádru? A jak vlastně hodnotit napínavý souboj o sedmé místo mezi severlondýnskými rivaly? Lepší umístění v celkové tabulce a tím i právo startovat v nově vzniklé Konferečni lize získal Tottenham.

Je ale po čem toužit? Nebude mít Arsenal výhodu, že nebude muset trávit čtvrtky na cestách? Je zbrusu nová evropská soutěž něco, co by ambiciózní ostrovní celky měly chtít hrát? To probíráme v první části nové epizody.

Ve druhé pak komplexně hodnotíme všechny kluby, které se v proběhlé sezoně v anglické lize objevily. A hodnotíme je jako ve škole. Jakou známku si za uplynulý ročník zaslouží Liverpool, Chelsea či Manchester United? 

Kdo dostal jedničku, kdo je trojkař a kdo vyfasoval pětku a tím i propadnutí? To vše řeší nová epizoda Kontrapresinku, poslední věnovaná dění v Premier League. A příště už se můžete těšit na epizodu věnovanou finále LM a následně na speciály k evropskému šampionátu,

Fotbalový pořad Kontrapresink poslouchejte na Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts