Další kolo velké soutěže s Ryobi o 10 míčů adidas, s nimiž se letos kope na šampionátu!

Soutěžte  s Ryobi o 10 míčů adidas EURO 2020. Stačí pouze správně zodpovědět soutěžní otázku a být mezi štastnými výherci.

Další kolo velké soutěže s Ryobi o 10 míčů adidas, s nimiž se letos kope na šampionátu!

Po ONE+ přišla další jednička pro kutily

Už jste někdy přemýšleli, jaké by to bylo, kdyby nářadí pracovalo samo? Jen ležet v houpací síti ve slamáku a pozorovat, jak to po zahradě kmitá… Takhle dokonale to ještě nejde a beztak kutilem člověk není z donucení, ale z přesvědčení. Stopa inteligence však v nářadí nalezena byla. Firma Ryobi vnukla svému portfoliu akumulátorů série ONE+ technologii IntelliCell.

K těm pasuje více jak 100 druhů téměř jakéhokoliv nářadí s označením ONE+. Články jsou schopny unikátního procesu spravování vlastní energie jménem IntelliCell. Zjednodušeně řešeno, akumulátor pozná, jestli je připojený ke strunové sekačce, nebo jen leštíte auto. Sám pak tok energie přizpůsobí, aby výkon nářadí Ryobi zůstal i nadále tím nejlepším možným.

Je všeobecně známo, že pokrok nejde zastavit, proto se z řady ONE+ zrodila nová generace vysokokapacitních baterií HighEnergy.

Nové akumulátory 18V Lithium+ o kapacitě 3.0Ah, 6.0Ah, 9.0Ah a nově i 12.0Ah generují o 25 % méně tepla, díky čemuž má akumulátor až 3krát více šťávy na pořádnou porci práce, a to bez zbytečného přehřívání. Ať sáhnete po jakémkoliv nářadí ze série Ryobi ONE+, HighEnergy akumulátory zvednou výdrž zase o několik úrovní výše!

V