Kane se již rozhodl o své budoucnosti

Tottenham nadále čeká na jakoukoliv trofej a hvězdám Kohoutů už pomalu dochází trpělivost. Jak se ke své nejbližší budoucnosti postavil Harry Kane?

Kane se již rozhodl o své budoucnosti

Harry Kane sice v posledních letech má obtíže se zraněným kotníkem, přesto je nejjasnější hvězdou londýnského celku. Letos ve dvaatřiceti duelech nasázel 21 branek, přidal 13 asistencí a podílel se přímo na pětapadesáti procentech branek Tottenhamu.

Jenže Kohouti jsou v lize až na sedmé pozici, ztrácí sedm bodů na čtvrtý Leicester a pravděpodobně budou bez Ligy mistrů. Navíc znovu neuspěli ve finále, tentokrát v rámci Carabao Cupu nestačili na Manchester City.

A Harry Kane, který sbírá jedno individuální ocenění za druhým, tak nadále čeká na jakýkoliv individuální úspěch. A podle deníku Marca už toho má dost.

V létě by měl Daniela Levyho požádat o odchod z klubu, Tottenham by měl následně naslouchat všem nabídkám nad 100 milionů eur.

Původně se hovořilo o nabídkách Realu Madrid a Barceloně, oba kluby ale na tom nyní nejsou zrovna finančně dobře. Momentálně se tak favorizuje Manchester United, který je ochoten požadovanou částku nabídnout.