Chelsea nabízí za de Ligta. Jak zní odpověď Juventusu?

Matthijs de Ligt by už po dvou letech mohl opustit turínský Juventus. O velmi kvalitního nizozemského obránce se zajímá Chelsea a také katalánská Barcelona.

Chelsea nabízí za de Ligta. Jak zní odpověď Juventusu?

Matthijs de Ligt dorazil ke Staré dámě v létě před dvěma lety. O nizozemského stopera se zajímala taktéž Barcelona, ta si z Ajaxu nakonec pořídila pouze Frenkieho de Jonga.

de Ligt přišel Turín na bezmála 90 milionů eur, v současné chvíli je ale turínský velkoklub ve značných finančních potížích. Řeší nejrůznější odchody, třeba i Cristiana Ronalda.

Od de Ligta se navíc v Turíně čekalo více. Loni měl poraněné rameno a vše musel vyřešit operací, ani letos to nebylo ideální. Třeba i kvůli prodělání koronaviru.

Mohlo by se tak zdát, že se Juventus případnému prodeji bránit nebude. Podle Tuttosportu za něj v minulém týdnu nabídla Chelsea, další nabídku učinila i Barcelona. Odezva ale byla negativní, de Ligt na prodej není.

A neuvažuje o něm ani jednadvacetiletý stoper. V Turíně má smlouvu do léta roku 2024 a v Itálii by se jednou rád stal kapitánem Staré dámy.