Raiola nastínil možnost senzačního návratu Hazarda do Premier League

Mino Raiola v rozhovoru pro Diario AS mluvil především o tom, jakou budoucnost vidí u francouzského záložníka Paula Pogby. Zmínky se ale dočkal také Eden Hazard. 

Raiola nastínil možnost senzačního návratu Hazarda do Premier League

Paul Pogba je téměř každé léto spojován s odchodem z Manchesteru United. Spekuluje se o návratu do turínského Juventusu, ještě více o angažmá v Realu Madrid. 

Jeho agent Mino Raiola se právě o tom nyní rozpovídal v rozhovoru pro Diario AS. "Je to obrovská zodpovědnost, když se vás hráč zeptá, co se teď bude dít. Zůstáváte vzhůru celou noc a přemýšlíte o tom, co je nejlepší. Mým cílem je, abych byl po boku hráče a zjistil, co skutečně má ve svém srdci."

"U Pogby je velmi důležité také to, co chce Manchester United a jaký mu navrhuje projekt. Pogbu vždy zajímalo vítězství v Lize mistrů a další tituly, to je jeho cíl. A uvidíme, jestli je to možné v United nebo v jiných velkých evropských klubech."

"Při tak masivním přestupu je opravdu těžké se dohodnout. Velké kluby nemají rády, když posilují další velké kluby tak skvělými hráči. Pro Pogbu by ale angažmá v Madridu bylo velmi atraktivní volbou, také kvůli Zidanovi, který je dětským hrdinou Paula."

"Myslím, že nic není nemožné. Musíte být každopádně flexibilní a reagovat na všechny možnosti. Co když bude chtít zítra provést Madrid výměnu Hazarda za Pogbu? Je to jen příklad. Ale proč ne? Kdyby se to líbilo všem zúčastněným stranám, nevidím důvod, proč by se tak nemělo stát," doplnil Raiola.

Dovedete si po ne zcela úspěšném angažmá Edena Hazarda v Realu Madrid představit Belgičana znovu v Anglii, ovšem ne v dresu londýnské Chelsea?