Prioritou pro Kohouty zůstává Rodgers. Ten ale nemá zájem

Vedení Tottenhamu si pro příští sezónu přeje jako hlavního manažera Brendana Rodgerse. Ten ale aktuálně vede Leicester a nemá v úmyslu Lišky opouštět. 

Prioritou pro Kohouty zůstává Rodgers. Ten ale nemá zájem

V minulém týdnu se Tottenham rozhodl propustit Josého Mourinha. Dočasně do konce sezóny tým převzal Ryan Mason, který zažil vítěznou premiéru, následně ale Kohouti prohráli finále Carabao Cupu.

Je zřejmé, že Mason se po sezóně vrátí k juniorce a Daniel Levy přivede zkušenějšího manažera. Vyhlédl si dva možné kandidáty - Juliana Nagelsmanna a Brendana Rodgerse.

Prvně jmenovaný ale včera kývl na nabídku Bayernu Mnichov a ani Rodgers, současný manažer Leicesteru, nemá v úmyslu přebírat Tottenham.

Leicester je na tom totiž o poznání lépe. Dostal se do finále FA Cupu a nadále drží třetí pozici ligové tabulky, která zajišťuje Ligu mistrů pro následující ročník. A Rodgers věří, že má tým dostatečně kvalitní na to, aby o Evropu dokázal bojovat pravidelně.

„Tottenham je fantastický klub, je to jeden z těch největších klubů v zemi. Moje zaměření je ale v Leicesteru. Jsem v prvotřídním klubu, v projektu, který nemíním opouštět. Chceme jej rozvíjet a stále zde máme mnoho práce," uvedl pro SkySports.

"Mám skvělé spojení s hráči, herním plánem. A máme plány, jak postupovat dále. Věřím, že můžeme být úspěšní rok co rok," dodal zkušený manažer.