En-Nesyri si říká o pozornost anglických klubů

Teprve třiadvacetiletý marocký útočník Youssef En-Nesyri prožívá v Seville vynikající sezónu a řekl si tak o výrazné polepšení. V Anglii má mít hned čtyři nápadníky. 

En-Nesyri si říká o pozornost anglických klubů

Youssef En-Nesyri v minulé sezóně nastřádal šestnáct branek, letos už má na svém kontě sedmnáct ligových zásahů. A v příští sezóně by mohl branky přidávat v Premier League.

O marockého útočníka se má zajímat hned čtveřice anglických celků. A rozhodně nejde o malé kluby. Kromě Evertonu a West Hamu o něj stojí také Liverpool a Manchester United.

Podle zpráv ze Španělska má mít k němu nejblíže West Ham, který na rozdíl od United či Reds může nabídnout En-Nesyrimu pravidelný herní čas. To ostatně také Everton, který se do boje o třiadvacetiletého hráče zapojil teprve tento týden.

En-Nesyri má každopádně ve smlouvě výkupní klauzuli ve výši šedesáti milionů eur a není jasné, zda mohou Kladiváři podobnou sumu nabídnout.

Kromě Maročana by Sevilla mohla přijít také o Julese Koundého, který má nadále velmi blízko k angažmá v Manchesteru United.