Benítez má nabídku z Itálie, jeho cíl ale zůstává stejný

Podle italských médií má Rafa Benítez na stole nabídku od Neapole, která po sezóně propustí Gennara Gattusa. Cíl bývalého manažera Liverpoolu ale zůstává stejný - návrat na Ostrovy. 

Benítez má nabídku z Itálie, jeho cíl ale zůstává stejný

Bez ohledu na konečný výsledek je zřejmé, že Gennaro Gattuso bude po sezóně propuštěn. Neapol hledá nového kouče, zájem má o Massima Allegriho či o návrat Maurizia Sarriho.

Nyní italská média přišla s informací, že by vedení Partenopei chtělo opět zlákat Rafu Beníteze. Ten ale již dříve potvrdil svůj úmysl vrátit se na Ostrovy. A nyní svá slova zopakoval.

"Za posledních několik měsíců jsem dostal více nabídek, ale nebyl to správný čas a nešlo ani o správný projekt. Potřeboval jsem být s rodinou. Nyní chci najít klub s ambicemi, chci projekt a tým, který chce titul nebo o něj časem bojovat," uvedl pro deník Marca.

"Má zkušenost s Liverpoolem, Chelsea a Newcastlem byla velmi příjemná, z tohoto důvodu je mou prioritou Premier League. Má rodina je v Anglii a je to ta nejkomplexnější liga. Potřebuji ale dobře definovaný projekt s cílem," dodal Benítez.

Aktuálně se nabízí návrat do Newcastlu, angažmá ve Wolvesu či senzační převzetí Sunderlandu v případě postupu do Championship. I tyto spekulace už jsou na Ostrovech reálné.