Slavia na Arsenalu a se Spartou, Jablonec na Letné, Chrudim - Ústí, Bayern - PSG, Real s Barcou

Druhý dubnový víkend pokračuje 26. kolem česká Fortuna:liga (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, ČT Sport),  na pořadu je její vrchol, pražské derby v Edenu Slavia – Sparta (v neděli v 18.30 hodin). 

Slavia na Arsenalu a se Spartou, Jablonec na Letné, Chrudim - Ústí, Bayern - PSG, Real s Barcou

Anglická Premier League (Premier Sport) má na programu 31.kolo (mj. West Ham United  – Leicester City, neděle 15.05).

Pokračují i italská Serie A (Digi Sport), francouzská Ligue 1 (NOVA Sport), německá první a druhá bundesliga a španělská La Liga (vše Digi Sport) s El Clásikem Real Madrid – FC Barcelona (sobota, 21.00) či druhá anglická liga (Premier Sport a Arena Sport).

Dále se hraje rovněž turecká Süperliga (Sport 1 a 2), nizozemská Eredivisie, švýcarská Superliga a rakouská Tipico bundesliga (vše Arena Sport) a slovenská Fortuna liga (RTVS 2 a Orange Šport).

Už v úterý a ve středu jsou na pořadu první čtyři čtvrtfinálová utkání Ligy mistrů (O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, mj. repríza finále z roku 2018 Real Madrid – Liverpool. úterý, 21.00 hodin a repríza finále z roku 2020: Bayern Mnichov – Paris Saint-Germain, středa, 21.00 hodin).

Ve čtvrtek potom pokračuje čtyřmi úvodními čtvrtfinálový zápasy i Evropská liga (ČT Sport, NOVA Sport 1. NOVA Sport 2), mj. FC Arsenal – Slavia Praha (21.00 hodin).  

STŘEDA 7. DUBNA 2021

9.10: Zpravodajství z úterních úvodních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

15.05 (výkop 15.30): Sparta Praha –FK Jablonec (čtvrtfinálové utkání Českého poháru/MOL Cup) – ČT Sport. Záznam v 0.05 hodin,  ve čtvrtek v 6.00 hodin.

18.00: Besiktas Istanbul –Alanyaspor (utkání 33. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Záznam ve čtvrtek v 16.45 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SSV Jahn Regensburg/Řezno – Werder Brémy (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB /Pokal) – NOVA Sport 2, německý Sport 1.de. NOVA Sport 2 záznam ve čtvrtek v 15.00 hodin.

18.40 (výkop 18.45): Juventus Turín – SSC Neapol (dohrávané utkání 3. kola italské Serie A) – Digi Sport 1.  Záznam ve čtvrtek v 10.40 hodin.

18.40 (výkop 18.45): Inter Milán – US Sassuolo Calcio (dohrávané utkání 28. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve čtvrtek ve 12.35 hodin.

20.20 (výkop 21.00): Bayern Mnichov – FC Paris Saint-Germain (úvodní čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Sport. O2 TV Fotbal záznam ve ve 23.30 hodin a ve čtvrtek v 9.00 hodin. O2 TV Sport ve čtvrtek v 16.30 hodin.

20.20 (výkop 21.00): FC Porto – FC Chelsea (úvodní čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů) – O2 TV Fotbal, O2 TV Sport záznam ve 23.30 hodin. O2 TV Fotbal ve čtvrtek v 11.00 hodin, O2 TV Sport ve čtvrtek ve 14.30 hodidn.

20.55 (výkop 21.00): Real Sociedad San Sebastián – Athletic Bilbao (dohrávané utkání 29. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve čtvrtek v 10.40 hodin.

21.35: České fotbalové legendy (2/11) – Jan Koller (dokumentární cyklus jedenácti osobností úspěšného období českého fotbalu 1996 až 2004) – ČT 2.

23.00: Zpravodajství ze středečních úvodních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport. Repríza ve 4.40 hodin.

 

ČTVRTEK 8. DUBNA 2021

8.20: Zpravodajství ze středečních úvodních čtvrtfinálových utkání Ligy mistrů – ČT Sport.

15.50 (výkop 16.00): Slovensko – Ázerbájdžán (utkání kvalifikace ME 2022 ve futsale) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

16.15: Fotbal - Extra (pozvánka na 26. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 2.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Hannover 96 – FC Würzburger Kickers (dohrávané utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam v pátek v 7.00 hodin.

20.30 (výkop 21.00): FC Arsenal – Slavia Praha (úvodní čtvrtfinálové utkání Evropské ligy a zpravodajství z ostatních čtvrtečních úvodních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy) – ČT Sport. Slovenská RTVS 2 (Dvojka) ve 20.45 hodin. ČT Sport záznam v pátek ve 13.55 hodin.

20.40 (výkop 21.00): FC Granada – Manchester United (úvodní čtvrtfinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v sobotu ve 12.40 hodin.

20.40 (výkop 21.00): Ajax Amsterdam – AS Řím (úvodní čtvrtfinálové utkání Evropské ligy) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v pátek ve 13.05 hodin.

23.30: Zpravodajství ze čtvrtečních úvodních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 ve 2.30 hodin.

 

PÁTEK 9. DUBNA 2021

13.30: Fotbal - Extra (pozvánka na 26. kolo české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

15.45: Zpravodajství ze čtvrtečních úvodních čtvrtfinálových utkání Evropské ligy – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 v 19.00 hodin.

15.50 (výkop 16.00): Česko –  Švýcarsko (úvodní utkání baráže ME žen 2022 v Chomutově) –  ČT Sport.  Záznam v 1.40 hodin.

18.05 (výkop 18.15): FK Pardubice – Bohemians Praha 1905  (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) –  ČT Sport. Záznam ve 3.25 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Hamburger SV – SV Darmstadt 98 (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam v sobotu v 9.05 hodin, Digi Sport 3 v 10.50 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SpVgg Greuther Fürth – SV Sandhausen (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam v sobotu v 7.00 hodin, Digi Sport 3 v pondělí v 8.55 hodin a v 12.45 hodin.

20.15 (výkop 20.20): Česko – Polsko (utkání kvalifikace ME 2022 ve futsale v Praze) –  ČT Sport.

20.25 (výkop 20.30): Arminia Bielefeld – SC Freiburg (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam v sobotu v 11.00 hodin a v pondělí v 8.55 hodin.

20.55 (výkop 21.00: FC Fulham – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 31. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v sobotu v 9.55 hodin.

20.55 (výkop 21.00): SD Huesca – FC Elche (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam v sobotu v 11.00 hodin.

20.55 (výkop 13.00): FC Méty – OSC Lille (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v neděli v 9.00 hodin.

 

SOBOTA 10. DUBNA 2021

12.50 (výkop 13.00): MFK Chrudim  – FK Ústí nad Labem (utkání 17. kola druhé české ligy/Fortuna:národní liga) –  ČT Sport.

12.55 (výkop 13.00): SC Paderborn 07 VfL Bochum (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 21.45 hodin. Digi Sport 1 v neděli v 7.00 hodin, Digi Sport 3 v pondělí v 16.35 hodin.

12.55 (výkop 13.00): Holstein Kiel SV Jahn Regensburg/Řezno  (utkání 28. kola druhé německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.15 hodin, Digi Sport 3 v pondělí ve 14.40 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Manchester City – FC Leeds United (utkání 31. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v neděli v 7.00 hodin.

13.30: FC Millwall – FC Swansea City (utkání 41. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam v neděli v 11.45 hodin a v pondělí ve 20.00 hodin.

13.50 (výkop 14.00): MFK Karviná – Viktoria Plzeň (záznam ve 21.00 hodin, v neděli ve 12.00 hodin a v pondělí ve 13.00 hodin, O2 TV Sport ve 23.00 hodin), FK Jablonec – Fastav Zlín (záznam ve 23.00 hodin), 1. FK Příbram – Sigma Olomouc (záznam v neděli v 9.00 hodin, v pondělí v 15.00 hodin - utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

13.55 (výkop 14.00): FC Getafe – FC Cádiz (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 23.15 hodin.

15.15 (výkop 15.30): AS Trenčín – MŠK Žilina (utkání 4. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

15.25 (výkop 15.30): Bayern Mnichov – Union Berlín (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 23.40 hodin, Digi Sport 1 v pondělí ve 13.35 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Werder Brémy – RB Lipsko (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Záznam v neděli v 7.30 hodin, Digi Sport 1 v pondělí ve 23.00 hodin..

15.30 (výkop 16.00): Baník Ostrava – Slezský FC Opava (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal (od 15.50 hodin). O2 TV Sport záznam v neděli v 9.00 hodin a v pondělí v 18.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Liverpool – FC Aston Villa (utkání 31. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v neděli v 8.55 hodin.

16.10 (výkop 16.15): Athletic Bilbao  – Deportivo Alavés (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Digi Sport 1 záznam v neděli v 7.00 hodin.

16.55 (výkop 17.00): Racing Štrasburk – FC Paris Saint-Germain (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1. NOVA Sport 2 záznam v pondělí ve 13.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): FC Parma – AC Milán (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 3 záznam v neděli v 18.45 hodin.

18.00 (výkop 18.30): 1. FC Slovácko – Slovan Liberec (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport , O2 TV Fotbal (od 18.10 hodin). O2 TV Sport záznam v neděli v 11.00 hodin.

18.15: FC Lugano – FC Lausanne-Sport (utkání 28. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): FC Crystal Palace – FC Chelsea (utkání 31. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v neděli v 11.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): VfB Stuttgart – Borussia Dortmund (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam v neděli v 9.25 hodin, Digi Sport 1 v pondělí v 15.30 hodin.

18.25 (výkop 18.30): SD Eibar  – UD Levante (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 3. Záznam v neděli v 8.55 hodin.

18.00: Galatasaray Istanbul – Karagümrük (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam v 0.30 hodin, v neděli v 6.00 hodin a v 00.45 hodin a v pondělí v 9.00 hodin.

20.00 (záznam, výkop 15.00): Rizespor – Trabzonspor (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 2.30 hodin, v neděli v 9.00 hodin a ve 2.45 hodin a v pondělí ve 12.00 hodin.

20.30 (výkop 21.00): Real Madrid  – FC Barcelona (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1.  Digi Sport 2 záznam v neděli v 11.20 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Udinese Calcio – FC Turín (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam v neděli v 10.55 hodin, Digi Sport 3 v pondělí  ve 22.45 hodin.

20.55 (výkop 21.00): HSC Montpellier –  Olympique Marseille (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 11. DUBNA 2021

12.15: FC Utrecht – Feyenoord Rottterdam (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve  20.00 hodin a v pondělí v 10.15 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Inter Milán – Cagliari Calcio (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Burnley – FC Newcastle United (utkání 31. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam ve 22.15 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Stade Rennes – FC Nantes (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

13.25 (výkop 13.30): FC Würzburger Kickers  – 1. FC Norimberk (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 20.00 hodin.

13.50 (výkop 14.00): Dynamo České Budějovice – Zbrojovka Brno (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 23.00 hodin a v pondělí v 9.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): FC Villarreal – Osasuna Pamplona (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam ve 23.00 hodin.

14.30: VVV Venlo – PSV Eindhoven (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam v pondělí v 15.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Juventus Turín  – FC Janov (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Záznam v pondělí v 7.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00):  AS Saint-Étienne – Girondins Bordeaux (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. NOVA Sport 1 záznam v pondělí ve 14.45 hodin.

15.00 (výkop 15.05): FC West Ham United – FC Leicester City (utkání 31. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v pondělí v 7.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): FC Schalke 04  – FC Augsburg (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 3 záznam ve 22.15 hodin, Digi Sport 1 v pondělí v 11.05 hodin.

15.50 (výkop 16.00): FK Teplice – FK Mladá Boleslav (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 hodina v pondělí v 11.00 hodin.

15.40 (výkop 16.00): FC DAC Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava (utkání 4. kola nadstavbové skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Orange Šport.

16.00: FC Vaduz – FC Sion (utkání 28. kola švýcarské Superligy) – Arena Sport 2.

16.10 (výkop 16.15): FC Valencie – Real Soicedad San Sebastián (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam v pondělí v 7.00 hodin.

16.45: RKC Waalwijk – Ajax Amsterdam (utkání 29. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.  Arena Sport 2 záznam v pondělí ve 22.00 hodin.

17.00:  AS Monako – FCO Dijon (utkání 32. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2. Záznam v pondělí v 9.00 hodin.

17.00: FC Red Bull Salcburk – SK Puntigamer Sturm Graz/Štýrský Hradec (utkání 23. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): Tottenham Hotspur – Manchester United (utkání 31. kola  anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v pondělí v 9.25 hodin.

17.45 (výkop 18.30): Slavia Praha – Sparta Praha (utkání 26. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2 TVSport záznam v pondělí v 11.30 hodin, O2 TV Fotbal v pondělí v 17.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): 1. FC Kolín nad Rýnem – 1. FSV Mainz/Mohuč (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 1. Záznam v pondělí v 7.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): AS Řím – FC Boloňa (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam v pondělí v 8.55 hodin.

18.00 (relive, výkop 17.00): SK Rapid Vídeň – FC Red Bull Salcburk (utkání 24. kola rakouské Tipico bundesligy) – Arena Sport 2. Záznam v pondělí ve 12.00 hodin.

18.00: Erzurumspor – Besiktas Istanbul (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 22.45 hodin a v pondělí v 6.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Real Valladolid – FC Granada (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 2. Záznam v pondělí v 15.25 hodin.

19.55 (výkop 20.00): FC Sheffield United  – FC Arsenal (utkání 31. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v pondělí v 11.20 hodin.

20.40 (výkop 20.45): ACF Fiorentina – Atalanta Bergamo (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Digi Sport 2 záznam v pondělí v 10.50 hodin.

20.55 (výkop 21.00):  Real Betis Sevilla –  Atlético Madrid (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam v pondělí ve 13.30 hodin.

 

PONDĚLÍ 12. DUBNA 2021

8.35: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.05 hodin.

18.00: Fenerbahce Istanbul – Gaziantep (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 23.30 hodin a v úterý v 9.00 hodin.

18.55 (výkop 19.00): FC West Bromwich Albion  – FC Southampton (utkání 31. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v úterý v 11.20 hodin.

20.00: TIKI-TAKA 27 (talk show po 26. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport repríza v úterý v 10.00 hodin, O2 TV Fotbal v úterý v 16.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim  – Bayer 04 Leverkusen (utkání 28. kola německé bundesligy) – Digi Sport 2. Digi Sport 1 záznam v úterý v 11.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Benevento Calcio – US Sassuolo Calcio (utkání 30. kola italské Serie A) – Digi Sport 3. Záznam v úterý ve 13.55 hodin.

20.40 (výkop 20.45): EA Guingamp  –  FC Toulouse (utkání 32. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – FC Sevilla (utkání 30. kola španělské La Ligy) – Digi Sport 1. Digi Sport 2 záznam v úterý ve 12.55 hodin.

21.10 (výkop 21.15): FC Brighton and Hove Albion – FC Everton (utkání 31. kola anglické Premier League) – Premier Sport (Digi Sport + O2 TV Sport). Záznam v úterý ve 13.15  hodin.

21.45: Studio fotbal - Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 26. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza ve 4.45 hodin a v úterý v 10.55 hodin.