První prohra a hned potíže? Rüdiger po výpadu na spoluhráče vyloučen z tréninku

Chelsea pod německým manažerem Thomasem Tuchelem poprvé prohrála a na včerejším tréninku přišly další potíže. Do potyčky se dostali Antonio Rüdiger a Kepa Arrizabalaga.

První prohra a hned potíže? Rüdiger po výpadu na spoluhráče vyloučen z tréninku

Sobotní nečekaně vysoká porážka od West Bromu zřejmě pošramotila sebevědomí Chelsea. Pět branek v síti Blues čekal opravdu málokdo, mohla za to ale samozřejmě i brzká červená karta v podání Thiaga Silvy.

Den poté následoval trénink, na kterém se do strkanice dostali Antonio Rüdiger a Kepa Arrizabalaga, tedy dva hráči, kteří sobotní zápas proseděli na lavičce.

Německý obránce měl dost nešetrně zajet do Kepy, následně vznikla strkanice, kterou vyřešil Thomas Tuchel vyhozením svého krajana do šatny.

Později se Rüdiger svému spoluhráči omluvil a oba by se měli chystat na středeční duel Ligy mistrů proti Portu, který se uskuteční stejně jako odveta kvůli koronavirovým opatřením v Seville.

"Nemůžeme teď ztratit hlavu. Musíme zůstat klidní, byl to samozřejmě těžký večer. Měli jsme zcela jiný plán, musíme to ale přijmout. Je to naše první společná prohra, nyní je důležité najít způsob, jak to společně vyřešit," uvedl k utkání Thomas Tuchel.