Dočasná náplast za hubičku? Na Anfield Road zvažují povolání ztraceného syna

Evropské listy začínají plnit informace, že PSG má eminentní zájem v létě podepsat egyptského útočníka Mohameda Salaha. Hvězda Liverpoolu by ale na Anfield Road chyběla, což by Reds museli řešit adekvátní náhradou. Spekulace se zaobírají jmény, které jsou s ohledem na cenovky prakticky nedosažitelné, ale jedno jméno by z pohledu financí hratelné bylo. Vrátí se uruguayský kanonýr Luis Suárez?

Dočasná náplast za hubičku? Na Anfield Road zvažují povolání ztraceného syna

Jurgen Klopp i přes bídnou sezónu odvolán nebude, ale za cíl dostane v létě regenerovat své hráčské řady a na některých postech učinit změny. Obhajoba titulu nedopadla pro Liverpool dobře a vše nasvědčuje tomu, že Mohamed Salah zvedne za pár měsíců kotvy. Skloňovány jsou jména jako Haaland či Mbappé, ale jejich hodnota je tak vysoká, že si je Liverpool v tuto chvíli nemůže dovolit.

Španělský list Fichajese přišel v týdnu se zajímavou zvěstí, že by se mohl vrátit Luis Suárez. Uruguayský kanonýr v Liverpoolu zářil před svým odchodem do Barcelony a v barvách Reds zaznamenal 82 gólů ve 133 zápasech. Katalánský obr jej před touto sezónou označil za nepotřebného a pustil do Atlétika, které nyní táhne za titulem.

Z pohledu financí by byla tato varianta pro ostrovní klub mnohem hratelnější. Suárez zažil v Anglii skvělé roky a mohl by na volání slyšet. S ohledem na jeho věk by se však jednalo o krátkodobé řešení, proto by Jürgen Klopp musel do dvou let opět řešit novou tvář do útoku.

Zdroj: fichajes.com