Nalezení nového strategického partnera? Nový majitel Viktorie by se tomu v žádném případě nebránil

Šestačtyřicetiletý funkcionář Adolf Šádek, který je součástí plzeňského prostředí již zhruba čtrnáct let, má jako nový majitel Viktorie jasný cíl.

Nalezení nového strategického partnera? Nový majitel Viktorie by se tomu v žádném případě nebránil

Aby jeho západočeská značka z Doosan aréna fungovala dobře i v této složité době, která je těžká jak pro fotbalové adresy, tak pro celou společnost.

Dnes již bývalý spolupracovník Tomáše Paclíka přiznal, že i úřadující český vicemistr bude muset reagovat na pokles příjmů, který nastal s neutichající koronavirovou krizí.

Výsledkem může být příchod nového ekonomického partnera. "I já se nyní ještě intenzivněji zabývám ekonomickou stabilitou klubu. Jednou z možných cest, jak zajistit nejen udržitelnost aktuálního nastavení, ale i další rozvoj celého klubu, je i nalezení případného strategického partnera,“ uvedl idnes.cz citovaný Šádek.

I když je nyní áčko v tabulce až šesté, i nadále bude mít ty nejvyšší požadavky na veškeré podřízené. "Ještě přísnější pak budu sám na sebe, z toho nehodlám nikam uhnout. Od každého očekávám maximální nasazení a odevzdání se klubu. Jen tato cesta vede k úspěchu. Platí pro každého z nás. Stejné nároky samozřejmě platí i pro trenéry a hráče. Každý musí ukázat, že si zaslouží nosit viktoriánský dres a prokazovat to opakovaně, v každém zápase. Chceme být úspěšní a k tomu vede jen společná náročná cesta a já nedopustím, aby kdokoli přemýšlel jinak," vysvětlil idnes.cz citovaný nový vlastník pětinásobného tuzemského šampiona.

Zdroj: idnes.cz