Watford v boji o Premier League podepsal bývalého Kladiváře

Poměrně značnou posilu získal v dnešních ranních hodinách Watford, který usiluje o brzký návrat do Premier League. Jako volný hráč do konce sezóny přichází zkušený Carlos Sanchez.

Watford v boji o Premier League podepsal bývalého Kladiváře

Pětatřicetiletý kolumbijský záložník Carlos Sanchez získal smlouvu ve Watfordu. Momentálně třetí celek Championship jej podepsal do konce sezóny, součástí má být i opce na další sezónu.

Sanchez působil v předchozích letech ve Fiorentině či Espanyolu, na Ostrovech byl vidět v dresech Aston Villy a West Hamu. Právě za West Ham odehrál Sanchez svůj poslední zápas - stalo se loni v lednu při porážce 1:0 v FA Cupu od West Bromu.

Kolumbijec bude k dispozici už v sobotu proti Nottinghamu Forest, začít by měl každopádně na lavičce, jelikož jeho pozici ve středu zálohy pevně okupuje Xisco Muňoz.

Watford se aktuálně pohybuje na třetí pozici a stále tak usiluje o návrat do Premier League v co nejkratším čase. Momentálně má stejně bodů jako druhý Brentford, čtvrté Swansea ztrácí dva body, má ale dva zápasy k dobru. Cesta mezi elitu tak rozhodně nebude snadná.