Kandidát na barcelonského prezidenta má mít na svém seznamu přání Argentince Agüera...

Juan Laporta, osmapadesátiletý kandidát na příštího prezidenta Barcelony, prohlásil, že má letos v létě v úmyslu přivést zpět do Španělska kanonýra Manchesteru City Sergia Agüera (32).

Kandidát na barcelonského prezidenta má mít na svém seznamu přání Argentince Agüera...

Volby, které se týkají 110 000 členů katalánského giganta, jsou na programu již první březnovou neděli, takže jasněji bude už velice brzy.

List Daily Mail napsal, že bývalý první muž katalánské značky Laporta, který byl u toho, když byl v roce 2008 dosazen do funkce Josep Guardiola, nabádá k finanční obezřetnosti.

I tak by tak nahrávalo scénáři, k němuž se pozvolna schyluje.

Nejlepší střelec v historii Citizens má totiž na Etihad Stadium kontrakt do letošního léta a poté by mohl být k dispozici zadarmo. Ofenzivní tykadlo s minulostí v Atlétiku navíc o prodloužení svého pobytu na modré straně Manchesteru s vedením lídra Premier League dosud nediskutovalo.

Velezkušený Agüero pronesl, že s rozhodnutím o své budoucnosti počká až do konce sezony 2020/2021, což je naprosto totožný postoj, jaký zastává jeho dlouholetý přítel Lionel Messi.

Pakliže by někdejší forvard Independiente Manchester opravdu opustil, stane se tak po dlouhých deseti letech služeb a pěti anglických titulech (ten pátý ještě jistý není, ale vše k tomu směřuje).

Buffon na nejvyšší úrovni až do roku 2023, kdy mu bude pětačtyřicet? Vyloučeno to není...

Zdroj: TribalFootball