Liverpool chce Minamina vyměnit do Španělska. Koho si vyhlédl?

Takumi Minamimo aktuálně hostuje v Southamptonu, odtud by ale po sezóně mohl odejít do španělské La Ligy. Liverpool se totiž zajímá o hvězdu Sevilly. 

Liverpool chce Minamina vyměnit do Španělska. Koho si vyhlédl?

Takumi Minamino se v Liverpoolu výrazněji prosadit nedokázal a druhou část letošní sezóny tráví na hostování v Southamptonu. A u Svatých si nevede vůbec zle, dokonce již dvakrát skórovla.

Liverpool jej ale nehodlá u Svatých držet dlouho. A zároveň se nezdá, že by se Minamino mohl u stále ještě úřadujících mistrů prosadit. Místo toho se zdá, že jej Reds pošlou do Španělska.

Zájem o něj má Sevilla, která by opačným směrem mohla poslat ofenzivního záložníka Lucase Ocampose. Toho už Jürgen Klopp sleduje delší dobu a pro následující ročník má být právě Ocampos jednou z přestupových priorit.

Zatím ale oba týmy řeší nesoulad s odstupným. Ocampos má ve smlouvě výkupní klauzuli ve výši 56 milionů liber, Minamino nyní stojí něco málo přes 10 milionů liber.

Reds ale věří, že se nakonec podaří doladit dohodu, po které by do Španělska putoval šestadvacetiletý Japonec a asi 30 milionů liber.