Manchester City s Messim zatím počká

Aktuální informace hovoří jasně - Pep Guardiola chce do Manchesteru City získat Lionela Messiho, zatím ale argentinskou superhvězdu nekontaktoval.

Manchester City s Messim zatím počká

Lionel Messi chtěl z Barcelony odejít již v létě, nakonec se ale rozhodl svůj kontrakt dodržet. Nyní se jej vedení katalánského velkoklubu snaží přesvědčit k setrvání.

Josep Maria Bartomeu v říjnu odstoupil z pozice prezidenta klubu, aby celou situaci pomohl vyřešit. Rozhodnout se ale má 7. března, kdy jsou v plánu nové volby. A zřejmě až po sezóně se tak nakonec Messi rozhodne, zda zůstane.

Zájem o něj má Paris St. Germain, který se obává o budoucnost Kyliana Mbappého. Pokud by ale Francouz zůstal, Messiho by zřejmě francouzský velkoklub nekontaktoval.

Dalším zájemcem je Pep Guardiola se svým Manchesterem City. ESPN potvrdilo, že existuje zřejmý zájem, jedním dechem ale dodává, že k žádnému kontaktu mezi lídrem anglické Premier League a třiatřicetiletým hráčem nedošlo.

Manchester City totiž čeká na moment, kdy bude Messiho odchod z Barcelony jistý. A to ještě může nějaký ten měsíc trvat. Do té chvíle se tak zdá, že kolem Argentince bude klid.