Kabak zažije ostrý start, kdo další by mohl proti City hrát?

Liverpoolu v posledním ligovém utkání scházelo několik hvězd včetně brankáře Alissona. Podle Jürgena Kloppa se ale všichni blíží k návratu, nastoupit by měla i nejžhavější zimní posila. 

Kabak zažije ostrý start, kdo další by mohl proti City hrát?

Ozan Kabak má vyřízené všechny potřebné papíry a je více než jasné, že jej v neděli uvidíme v základní sestavě Reds ve šlágru proti vedoucímu Manchesteru City.

Na dnešní tiskové konferenci to potvrdil Jürgen Klopp, na tureckého beka tak čeká pořádně náročná premiéra. Mimo hru samozřejmě zůstává defenzivní trio Gomez - van Dijk - Matip, hrát nebude ani Diogo Jota, jehož návrat je naplánován na začátek března.

Po krátké nemoci by se do branky Reds mohl vrátit Alisson Becker, což by byla zcela jistě pro domácí velmi dobrá zpráva, ačkoliv náhradník Caoimhin Kelleher dokázal Liverpool v utkání proti Brightonu podržet.

Dnes s týmem budou trénovat i Fabinho a Sadio Mané, což je také pro fandy Reds velmi pozitivní zpráva. Fabinho by se měl postavit vedle Kabaka ve stoperské dvojici, díky tomu se kapitán Henderson přesune do zálohy. Start obou hráčů v nedělním šlágru každopádně jistý není.