348 minut bez branky! Jak Liverpool zareaguje proti lídrovi?

Liverpool byl na svém domácím stadionu k neporažení, nyní ale na Anfield Road neskóroval dlouhých 348 minut a to se blíží únorový šlágr proti Manchesteru City. 

348 minut bez branky! Jak Liverpool zareaguje proti lídrovi?

12. minuta utkání proti West Bromu. Sadio Mané otevírá skóre a Liverpool má nakročeno ke třem bodům. Zápas ale nakonec nezvládne, jen remizuje a od té chvíle začíná velké trápení.

Zdá se, že nepomohly ani přesvědčivé výhry proti Tottenhamu a West Hamu. Včera totiž Reds senzačně nestačili na Brighton a doma na gól čekají dlouhých 348 minut. Po West Bromu totiž neskórovali ani v zápasech proti Manchesteru United a Burnley.

Na Anfield navíc v neděli dorazí momentální lídr, tedy Manchester City. Ten vyhrál posledních třináct zápasů v řadě a favorit je tedy zřejmá. Z Anfieldu už totiž žádná nedobytná pevnost není. 

Naopak Brighton slaví. Liverpool dokázal na Anfieldu porazit po dlouhých sedmatřiceti letech. Naposledy se tak stalo v roce 1984 v rámci 3. kola FA Cupu. Ligové vítězství na půdě Reds přišlo ještě o dva roky dříve.

Hosté navíc potvrdili svou vynikající defenzivní formu. Počtvrté v řadě neinkasovali, což se Brightonu v Premier League ještě nikdy nepovedlo.