Rudé ďábly se v dalším kole FA Cupu pokusí zastavit Souček s Coufalem

Manchester United si ve čtvrtém kole FA Cupu poradil s Liverpoolem a v tom dalším se pokusí vyřadit tým českého dua Tomáš Souček - Vladimír Coufal. Los 5. kola nabízí i další zajímavé souboje. 

Rudé ďábly se v dalším kole FA Cupu pokusí zastavit Souček s Coufalem

David Moyes se svou družinou přejel Doncaster poměrem 4:0 a 10. února sehraje 5. kola FA Cupu na Old Trafford. Favoritem bude zcela jistě Manchester United, který včera v zajímavé bitvě přehrál trápící se Liverpool.

Prvoligové by měly být i další tři souboje. Dva jsou již jisté, Leicester na King Power Stadium přivítá Brighton a Wolves s novou posilou v útoku si to rozdá se Southamptonem.

Dnešní dohrávku 4. kola mezi Wycombe a Tottenhamem budou pozorně sledovat svěřenci manažera Carla Ancelotti, právě do Goodison Parku zajede v polovině února vítěz dnešního souboje.

Sheffield United změří síly s Bristolem City, kde působí český obránce Tomáš Kalas. Manchester City a Chelsea budou hrát venku, konkrétně se Swansea, respektive s Barnsley.

Na Burnley poté čeká vítěz zítřejšího posledního utkání 4. kola FA Cupu mezi Bournemouthem a Crawley. I zde je favorit poměrně jasný.