Momentální tým sezóny? Skvělými výkony se do něj dostal i Souček

Sportovní web WhoScored uspořádal anketu, kde se hlasovalo o ideální sestavu Premier League po polovině sezóny. Díky vynikajícím výkonům se v ní objevil také Tomáš Souček. 

Momentální tým sezóny? Skvělými výkony se do něj dostal i Souček

Sestava fanoušků Premier League je vskutku velmi zajímavá. Po polovině sezóny by byl gólmanem roku Emiliano Martínez z Aston Villy. Ten dokonce obdržel vůbec nejvíce hlasů, v rámci hodnocení gólmanů dostal 69 procent hlasů.

V defenzivě se překvapivě nachází duo z Chelsea, Kurt Zouma a Ben Chilwell. Tuto dvojici doplňuje pravý bek Citizens Joao Cancelo a stoper Leicesteru Wesley Fofana.

V záloze nacházíme Ilkaye Gündogana a také českého záložníka ve službách West Hamu Tomáše Součka, který od fanoušků na WhoScored dostal o deset procent hlasů více než zástupce úřadujícího vicemistra (konkrétně 48 procent).

Není žádným překvapením, že trio záložníků doplňuje Bruno Fernandes. V ofenzivě překvapivě nacházíme Bukaya Saka z Arsenalu, menším překvapením už je nominace obou kanonýrů Tottenhamu, tedy Heung-Min Sona a Harryho Kanea.

A ano, čtete správně. V dosavadní ideální jedenáctce schází jakékoliv jméno z mistrovského Liverpoolu.